Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajd nek sam i ja napokon kupio nešto po bidu.

Mislim da sam ja danas ” pobjednik dana ” kupovine po bidu..

stavio se na kupnju, 3,69, i iduće tisućinke sekunde oderalo do 3.50…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ok danas smo imali malu sok terapiju, za tjedan dva cemo se prisjecati na kavici i smijati “e jel se sjecas ono…” Uglavnom molio bih sutra bez ovakvih gluposti 😀


ima nešto dobroga u današnjem crvenilu!
PROMET!

Povjerenje u burzu se vraća, a to je najbitnije.

u sridu 🙂 a brojaci naloga brinu i dalje ,tko je kome prebacio xx komada 🙂


Ok danas smo imali malu sok terapiju, za tjedan dva cemo se prisjecati na kavici i smijati "e jel se sjecas ono…" Uglavnom molio bih sutra bez ovakvih gluposti 😀

samo da ne ispadne da je ovo danas tek uvod u puno gore stvari koje slijede:

HGK upozorava: Agrokor bi mogao “utopiti” i Hrvatsku

http://www.glasistre.hr/vijesti/hrvatska/hgk-upozorava-agrokor-bi-mogao-utopiti-i-hrvatsku-546976

Ignore: KressoM, delux

osnovni problem koji je nastao danas je tajno šurovanje vlade i todorića, tajno sastančenje a poslije dogovorena objava novinarima kako bi krenula rasprodaja-pljačka malih dioničara, dala mogućnost fond menađerima manipulacije, jeftinu kupnju, neviđena pljačka. prva prije 15 dana i nastavak danas.

dan je pametniji od noći!

Ovaj tjedan samo cash, nestabilno razdoblje dolazi idućih par dana, kockari sada kupuju.



ajd nek sam i ja napokon kupio nešto po bidu.

Mislim da sam ja danas " pobjednik dana " kupovine po bidu..

stavio se na kupnju, 3,69, i iduće tisućinke sekunde oderalo do 3.50…
[/quote]
ja igh stavio na 301 i bilo najniže 300. skoro pa dno dana. volio bi sutra i po 290.

who dares, wins


osnovni problem koji je nastao danas je tajno šurovanje vlade i todorića, tajno sastančenje a poslije dogovorena objava novinarima kako bi krenula rasprodaja-pljačka malih dioničara, dala mogućnost fond menađerima manipulacije, jeftinu kupnju, neviđena pljačka. prva prije 15 dana i nastavak danas.

ja bi ipak rekao da je to posljedica krajnje id.otske vanjske politike i uvođenja sankcija rusima. u dalekoj prošlosti ne prodana petrokemija, danas agrokor, sutra ina i bušotine u siriji, prekosutra pitaj boga šta će biti. mogli bi po nekad ipak nešto od slovenaca prepisati i prestati glumatati političko ekonomsku velesilu.

who dares, wins


osnovni problem koji je nastao danas je tajno šurovanje vlade i todorića, tajno sastančenje a poslije dogovorena objava novinarima kako bi krenula rasprodaja-pljačka malih dioničara, dala mogućnost fond menađerima manipulacije, jeftinu kupnju, neviđena pljačka. prva prije 15 dana i nastavak danas.

Još bi dodao dva mjeseca napucavanja istih dionica makar se je znalo da Todorić ima za vratiti samo 1 KUNU.

Nažalost opet su mnogim dioničarima uvaljene dionice.

Kako je moguće da državi nije plaćeno toliko poreza, a da se to nigdje u izvještajima ne spominje?

Biti će zanimljivo kako će se novi ljudi koji su uložili u dionice i fondove ponašati sada kada burza pada?

I da čujemo veeeeeelike optimiste tko će kupovati dionice u Hrvatskoj, ako je i najveći bogataš u Hrvatskoj u problemima.

U zemlji u kojoj je srednji sloj uništen, a svatko imalo pametan već odavno otišao iz ove zemlje.

Valjda mislite da će te umirovljenicima prodavati svoje bezvrijedne papiriće.

Lp



Ok danas smo imali malu sok terapiju, za tjedan dva cemo se prisjecati na kavici i smijati "e jel se sjecas ono…" Uglavnom molio bih sutra bez ovakvih gluposti 😀

samo da ne ispadne da je ovo danas tek uvod u puno gore stvari koje slijede:

HGK upozorava: Agrokor bi mogao "utopiti" i Hrvatsku

http://www.glasistre.hr/vijesti/hrvatska/hgk-upozorava-agrokor-bi-mogao-utopiti-i-hrvatsku-546976
[/quote]
Dobro je znati da HGK misli da RH pliva u K Plusu sada sve znamo

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/todoric-rjesenje-za-agrokor-mora-ponuditi-do-petka-drzava-trazi-hitan-dogovor-moodys-sprema-rusenje-rejtinga-ne-bude-li-promjena-u-politici-koncerna/5771319/

Do petka cemo se strpiti, ne? Ako bude kao sto se kaze iduci tjedan slijedi brutalan up.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sutra se vracamo u normalu.

Reprogram kredita:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-detalji-o-agrokoru-ruski-sberbank-koncernu-je-nedavno-odobrio-kredit-od-oko-100-milijuna-eura-za-rjesavanje-najnuznijih-obveza-prema-dobavljacima/5771415/

Isto tako mislim da Agrokor moze za Jamnicu traziti/dobiti izmedu 350 i 400 m€ (kada se pogleda da je PRIKAZANA dobit u visini 40m€ sa tendencijom daljnjeg rasta).

Pozdrav

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close