Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ne očekujem ništa i vrlo sam oprezan, bolje propustiti 5-10% zarade nego hvatati potencijalne padajuće noževe. Lako uđem kad se malo sve iskristalizira a hoće vjerujem vrlo brzo. Neke vijesti moraju izaći, nije Toda diletant, smisliti će oni nešto već.

znas ti bolje od toga, “ne očekujem ništa”…
krecu natpisi o spasavanju agrokora, crobex se vraca na 2200 i nastavljamo pozitivno prema Q1.

svaki drugi scenarij ostavljam kolegi belupu, baloni i pucanja balona na mjestu gdje baloni ne postoje.

@plopro

ne znam bolje od toga jer je ovo još uvijek nedefinirana zona a sutra može nastaviti u istom trendu a i ne mora… trend jednostavno ne postoji i to me odbija. sve 5 kolega, vjerujem da će vrlo skoro neke stvari biti jasnije i možemo i iznad 2200. Treba nekad i stati na loptu a ne gledati kao spamer belupo sve crno ili netko drugi samo bijelo. Sredina je moj životni moto sve drugo su krajnosti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sve bi moglo biti dobro, ali bojim se da vani krene korekcija, onda će biti svega, kažu povjest se ponavlja…


Sve bi moglo biti dobro, ali bojim se da vani krene korekcija, onda će biti svega, kažu povjest se ponavlja…

Vani rastu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ono sto me zadivljuje i fascinira danasnja kokicina prodavaca ….prevelika za moj pojam….a mozda su i najpametniji…al nekako sumljam….preveliki trud ulozen da sve pada…. cak nepotreban

pepe7

ima nešto dobroga u današnjem crvenilu!
PROMET!
Odavno nije viđeno 44 Mhrk (sa blok prometom 60 Mhrk).
Povjerenje u burzu se vraća, a to je najbitnije.

Ono sto me zadivljuje i fascinira danasnja kokicina prodavaca ….prevelika za moj pojam….a mozda su i najpametniji…al nekako sumljam….preveliki trud ulozen da sve pada…. cak nepotreban

nije baš taj trud bio uzaludan,biti će oko 50 milkn dionica prikupljeno sa diskontom.
nije velik diskont ali odavno nije bilo većeg pa se nebi trebalo poklonjenom konju gledati u zube.
pokazala je ova situacija i da itekako ima casha i volje,želje ako se pred nosom zamaše sa popustom zar ne?
mogao bi to biti jasan putokaz nekih budućih scenarija ako cash nije ograničenje?
ok,ne nužno sutra ali niti to nebi bilo iznenađenje,senzacija…
neke se već vračaju prema početnim pozicijama i pozornica postavlljena i za možebitni stampedo u suprotnom smjeru.
bolje da se odgodi ionako najizgledniji scenarij.
nestašica je prilika za kupnju a ne za prodaju,očekujem da će taj scenarij i dalje dominirati pa
možemo samo biti zahvalni na ovakvim danima.
ako ne griješim…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ne znam za vas, ali imam blagi dojam, iz komentara svih prisutnih, da se nekako osjeća optimizam. Zato jer se ova mučna priča konačno bliži kraju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislav@
da todex priča ide prema kraju nadamo se svi i priželjkujemo pozitivan rasplet,mrvicu razuma i prihvačanja nove realnosti kod gazde i zadovoljanje sa nemalo mlrd u koferu.
ipak je počeo sa praznim koferom a sada su mlrd u pitanju pa nebi trebalo biti velikog nezadovoljstva i “samoubilačkih poriva”
ipak je on čovijek u godinama koji je stvorio carstvo iza njega ostaju mlade generacije koje trebaju živjeti a ne bježati preko grane i proklinjati kosti onima koji su sve opljačkali i uništili zar ne?
možda i griješim nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Sada na kraju mora ići dizanje crobexa na nekih -0.5 da ne bi bila panika sljedećih dana. Mirovinci bi trebali ovo ustabiliti.


Sada na kraju mora ići dizanje crobexa na nekih -0.5 da ne bi bila panika sljedećih dana. Mirovinci bi trebali ovo ustabiliti.

zašto bi? i njima je cilj kupovati jeftinije, a ne sada na vrhu cijena mnogih dionica

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

ajd nek sam i ja napokon kupio nešto po bidu.

who dares, wins

New Report

Close