Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

počela je panika i po medijima, lavina se zakotrljala…

“Najveće potonuće crobexa u gotovo osam godina”

Snažna reakcija burze na vijesti o Agrokoru: Najveće potonuće CROBEX-a u gotovo osam godina

Ignore: KressoM, delux


@ belupo

ako smijem pitat dal imate koje dionice i koje su to ? hvala

kupnja na vrhu i kapitulacija na dnu,od tada je uvjek sve skupo .pustite covjeka ,,ignore i bog.

bakic

pad-na-zagrebackoj-burzi-je-bezveze[/url]


http://zbi.hr/home/zbi/download/dokumenti/mjese%C4%8Dni%20izvje%C5%A1taji%20za%20ulagatelje/Velja%C4%8Da_2017/ZB_aktiv_ID_2_2017.pdf

a što ako krenu isplate iz fondova kad se sutra objave padovi cijena udjela?

Bez brige, zato će fondovi danas _ sutra dizati cijene …..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Izgleda da nije samo Agrokor u problemima nego svi 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

Pa ne mogu se pohvaliti da sam uspio uhvatiti bilo što od onog što sam ciljao.
Jedino je malo VIRO uletio.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Očekujem uragansko zatvaranje prema gore. Može biti da sad fondovi dobiju nešto naloga za prodaju, ali ako ne žele da se to produlji na nekoliko dana moraju preuzeti rizik i izvući to barem s malim minusom, ako već ne na nuli ili s plusom, elem da bi sutrašnji report bio kamilica.
P.S.
Mislim da onaj tko želi izaći da mu je najbolje staviti se na ask na one dionice za koje je izvjesno da ih fondovi vole.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ipak sam malo bocnuo VPIK i BLJE, nisam mogao odoliti.
A i malo ATPL.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja ne očekujem ništa i vrlo sam oprezan, bolje propustiti 5-10% zarade nego hvatati potencijalne padajuće noževe. Lako uđem kad se malo sve iskristalizira a hoće vjerujem vrlo brzo. Neke vijesti moraju izaći, nije Toda diletant, smisliti će oni nešto već.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu
Bili bi padajući noževi da nismo u bull marketu, ali nekako iz iskustva čisto sumnjam da su padajući noževi.
Imam osjećaj da je ovo prilika u špekulativnoj korekciji, e sad, tko je u pravu, vidjeti ćemo idućih sati/dana.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Metla je već krenula i zbiva se pred našim očima. Očekujem LEDO na barem 8300 na kraju dana.
P.S.
Jedan sitni udarac po asku na svim sastavnicama i Crobi je na nuli.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Izgleda da nije samo Agrokor u problemima nego svi 🙂
market je trazio korekciju, slicno je vanka. godinama se grcka vadila iz naftalina po potrebi ..zar mislis da su problemi duga rijeseni u grckoj? a market skida ath konstantno 🙂 kupuj dok je akcija

New Report

Close