Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čini se da se današnje propadanje cijena zaustavilo – slutim da će odjednom vrijednost dionica značajno porasti do kraja dana…
presmiješno.. ali eto, istinito..

Ima tko za posudit milju kuna, vracam nakon ljeta uz 10% kamate….?
🙂

bull market i stampedo prema dole?
spojivo ili nespojivo?
po meni nije spojivo ali definitivno dobrodošlo.
do kraja dana ako ne i ranije očekujem popuštanje stampeda prema dole i lagani stampedo prema gore.
ok,od toga će izgledno biti izuzet todex.
u prvom satu 15 milkn?
nije loše ali s obzirom na diskont i količinu casha na računima fondova može to i bolje.
neka nam se likvidnost povečava iz toga će se u budućnosti izroditi nešto dobro.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Cak je i MGMA pala 5%. Ajde da Ledo pada, ali sta takva perjanica ima veze sa Agrokorom! Kakvo groblje od burze

točno, ovo je sve skupa toliko smiješno da (ozbiljan) čovjek to teško može povjerovati..
stvarno mi nisu jasni ovi koji prodaju danas redom sve pošto poto – rekli bi mi u dalmaciji.
Šta je najgore rade tako svako malo i nikako da nauče..
sutra ujutro ili za 5 dana će biti: ajme meni majko moja, zasto sam…. opet po dalmatinski..
a najgore od najgoreg je što se ti pojedinci igraju relativno velikim svotama

Mislim da ovo sad govori zašto su fondovi čekali s lovom i prikočili kupnju. Sigurno su znali da će uskoro neka vijest puknuti s Todom. Zapravo, znali smo svi, ali mi smo maleni, a oni su ipak profi institucije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

moram priznati, za neke dionice, dosta hrabro prosipanje po bidu…

Kakva ne zdrava korekcija 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


bull market i stampedo prema dole?
spojivo ili nespojivo?
po meni nije spojivo ali definitivno dobrodošlo.
do kraja dana ako ne i ranije očekujem popuštanje stampeda prema dole i lagani stampedo prema gore.
ok,od toga će izgledno biti izuzet todex.
u prvom satu 15 milkn?
nije loše ali s obzirom na diskont i količinu casha na računima fondova može to i bolje.
neka nam se likvidnost povečava iz toga će se u budućnosti izroditi nešto dobro.
možda i griješim,nebi bilo…

Odličan komentar. Nema se što dodati!


fondovi i danas se pune cashom i glume nezainteresiranost?
glume da je nevažna činjenica da nam je mooodys prvi put nakon 10g dao pozitivnu ocjenu rejtinga?
pa što je u ljudskom životu 10 g??
zašto me ovaj današnji volumen od 9,7 milkn kao posljedica njhove apstinencije,samokontrole zabavlja,nasmijava,veseli?:-))

p.s.
očekujem da će uskoro doći dan kada ću to otkrit
živi bili…i

evo kolega, danas otkrivaš zašto fondovi, puni casha, čekaju. Propustili su vlak, pa ga sad vraćaju nazad da se ukrcaju.

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/hrvatsko-trziste-kapitala-tehnicka-perspektiva-dionica/

ako ništa drugo, onda je timing odličan

Pa nisu baš neki veliki prometi na TODEXU. Izuzev LEDO. Ispravite me ako griješim

Festina lente

Lijepo za gledat dionice na akciji, veselim se akciji bez obzira bila ona u soping centru ili na burzi. Zanimljivo netko je sprdao fondove zasto imaju kesa na racunu, pa zbog filma koji sada gledamo mislim da je triler. Na kraju filma svi koji prodaju zavrsit ce sa istim papirima koje su prodali samo sa vecim prosjekom ulaska. To je burza 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close