Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na koliko ce se danas Crobex zaustaviti? Prognoze?


Ovo je ZADNJI, ali ZADNJI vlak za ukrcaj po koliko toliko povoljnim cijenama. Nakon ljeta više nema oprosta. Tad će biti veće. U skladu s novim fundamentima, ali čak i više od toga.
Trend i tajming… I sentiment. Ne podcjenjivati.

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Izgleda da im je ponestalo municije, a sad opet UP

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

cca 2200 , kad panika prodje, mozda sam u krivu 🙂 pa sve ode u krasan q…..

Cak je i MGMA pala 5%. Ajde da Ledo pada, ali sta takva perjanica ima veze sa Agrokorom! Kakvo groblje od burze

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Kad vide da je panika prosla sad ce lupat po asku. Ocekivam do 12 h da ce se to sve vratit u zeleno

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ako nista drugo promet nam se uduplao u odnosu na zadnjih par dana 😛


ZSE balon počinje pucati, ali samo strpljivo…ovo je tek početak pada

hahaha, evo, kolega belupo NAPOKON došao malo na svoje.
Balon počeo pucati…hahaha, dobar…kao da ne vidiš kolega da je panika nastupila zbog tode, a ne zbog balona i precjenjenosti.

@ belupo

ako smijem pitat dal imate koje dionice i koje su to ? hvala

Ja ovo gledam kao korekciju da se istresu plasljivci, trend je i dalje pozitivan dugorocno da bi ga se tek tako prekinilo, a i nema nekog razloga za to …..ovo jedino ne vrijedi za todex on ima suprotan smjer

Ignore : renči

Ma to je sve normalno, takvih potresa uvijek ima i na svakoj burzi…
Tko ima keša dobro imat će dobre ulaze : – )

Rusi špartaju Zagrebom,od vlade do Agrokora.
Neznam jel se semafori poriktavaju da dečki ne gube vrijeme

New Report

Close