Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ode todex u ambis. srećom pa nemam ništa od njegovih sastavnica niti mislim bilo šta kupovati.

who dares, wins

Čemu povišene emocije? Padovi na burzi su sastavni dio života. Čak i u bikovskim tržištima, padovi znatno veći od ovog su uobičajena pojava.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Šta su ono govorili kad će Crobex probit 2300 bodova, do ljeta? Nećemo mi još to ove 2017 godine izgleda..


ode todex u ambis. srećom pa nemam ništa od njegovih sastavnica niti mislim bilo šta kupovati.

Niti ja, nekako me podsjeća na padajući nož, čak sam i iz većine drugih izašao, naša burza voli kolektivnu odgovornost.


Ovo je samo dokaz koliko su naši investitori (ne)educirani, članci izašli jučer i danas su redom čista tragikomedija ali svejedno svi po bidu iskrcavaju… 3 u plusu i 43 u minusu, ne bi da je treći svjetski rat počeo…


malo zdrave panike i stampeda neće nikoga ubiti,dapače omogučit će hrabrima da pokupe dodatne bonuse na više ili manje kratak rok.
ono što mene zanima je dali će ovi fondovi koji se pune cashom koja se preljeva sa štednje iskoristiti ovu bogom danom prilikom?
i još važnije u kojoj mjeri će iskoristiti?
ne očekujem puno ovakvih prilika prije nastavka bull run-a pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...




koja dosada na burzi….

neće nitko da kupuje, al neće nitko ni da prodaje…
[/quote]

ne brinite kolega stiže sell in may soon enough
[/quote]

jel bilo soon enough?

ok možda nije to možda se prelijeva lova sa štednje 🙂

rokaaaaaaaj!

slijedi nam precesija

ostatak para sam spičkao, mozemo sad gore!



Migra, ispričavam se na tonu.


@Lojtra

Ja sam 100% u dionicama već više godina, kupovao sam i dokupljivao kada su svi bili u crnini, trenutno mi je prinos toliki da ni sam ne verujem onom što piše na gledalici i još sam dokupio prije desetak dana.
Ali očekivati da će svaki dan rasti u nedogled je ipak malo pretjerano.
Hoću reći, budite malom objektivniji u komentarima i očekivanjima, pogotovo vi koji ste godinama na forumu.


e, baš nećemo, mora to rasti barem 1% dnevno i tako slijedećih 100 dana
[/quote]

I šta sada kažeš beba?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Na Ledu se, čini se, ekipa već ispucala!

Todorić – doživotna robija
Neznalice koje nam vode državu – doživotna robija
Fond manageri – doživotna robija
Privatizacijski lopovi – doživotna robija

Sve na doživotnu, možda onda za ovu zemlju bude kakve takve nade

pa za 40 minuta su kupili fondovi za 13 milja dionica i to najviše od malih dioničara, to se sve planski radi od strane novinara, vladajućih i bogate klijantele koja plaća novinare, vladu i fond menađžere. kako sad ima slobodnog novca za kupnju kad je panika

dan je pametniji od noći!

I šta sad bi mi kao trebali hvatati noževe. Ne hvala.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close