Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim prve naznake završetka korekcije ili stagnacije su nastupile. Tržište kao da je malo živnulo. Vidjet ćemo hoće li to biti dovoljno da se tako i nastavi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Tankerska se nešto trgnula danas. Već neko vrijeme nije probila 5200 a danas… samo da tako i ostane.
Nego, ima tko kakav info što bi bio uzrok.
Inače, nemam je više, nedavno prodao zbog “dosade”.
Sad mi nekako ža [smiley10]


Koliko vidim prve naznake završetka korekcije ili stagnacije su nastupile. Tržište kao da je malo živnulo. Vidjet ćemo hoće li to biti dovoljno da se tako i nastavi.

kakav zavrsetak covjece???
sve je crvenoooo

sorry, dečki al’ trenutno mi se čini da je magma najsigurnija dionica……

sorry, dečki al’ trenutno mi se čini da je magma najsigurnija dionica……

…preskupo slatka, preskupo……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


sorry, dečki al’ trenutno mi se čini da je magma najsigurnija dionica……

Jel to ženska intuicija…?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

nadam se da da.
dakle suma sumarum; nitko neće prodavati ispod cijene koja bude u IPO-u…(barem ne narednih 6 mj.).
ja idem sa 100.000 što je za nas male jako puno love (pogotovo utući u jednu dionicu)…al’ eto…
jedva čekam početak kolovoza tj. trgovanja …..


nadam se da da.
dakle suma sumarum; nitko neće prodavati ispod cijene koja bude u IPO-u…(barem ne narednih 6 mj.).
ja idem sa 100.000 što je za nas male jako puno love (pogotovo utući u jednu dionicu)…al’ eto…
jedva čekam početak kolovoza tj. trgovanja …..

Ak nis drugo svaka cast za hrabrost.

I ja, a dotle bum sa tih 100 000 nekaj privredil i onda bu i magma interesantna.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


dakle suma sumarum; nitko neće prodavati ispod cijene koja bude u IPO-u…(barem ne narednih 6 mj.).

A to garantira Ante Marković, George Bush, netko treći?

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

Što je ovo sa Industrogradnjom? Ušao neko novi u prvih deset? Phahahahaha

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

nije li budd negdje dnas spomenuo da zašto na ingri nema većih naloga za prodaju? evo, pojavilo se nešto.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close