Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad smo kod logike, onda nema nikakve logike da je DLKV raste, a ostali svi padaju ili možemo zaključiti da je sekta ipak prejaka.

uskoro će se i DLKV pridružiti padu, previše je i prenaglo porastao

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Kad smo kod logike, onda nema nikakve logike da je DLKV raste, a ostali svi padaju ili možemo zaključiti da je sekta ipak prejaka.

jos trazis logiku na marketu ,,sretno sa time 🙂



Kad smo kod logike, onda nema nikakve logike da je DLKV raste, a ostali svi padaju ili možemo zaključiti da je sekta ipak prejaka.

Naravno da ima logike, pa lupa se po bidu cijelo jutro na hrpi dionica. Treba kapitala za uci u DLKV.
[/quote]
Svi govore da su prodali DLKV, sad će ostalo skidat s aska.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dok se Podravka i Atlantic ispuhuju, LURA stabilno raste već tjednima. I nakon tog rssta je upola jeftinija od njih sa Ev/EBITDA od 4!

sa 2200 smo expresno do 2250 pa polako spuštanje nazad do 2200.
čini li se još nekome da se nova pračka špana a možda i katapult i da bi mogli expresno u napad na novu kotu?
prometi mi i nisu nešto a po stanju cash pozicije nekih fondova da se zaključiti da je masovno suzdržavanje,apstinencija u tijeku?
ako je do kada i koje bi posljedice toga mogle biti?
možda imam i krivi feeling,živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

sa 2200 smo expresno do 2250 pa polako spuštanje nazad do 2200.
čini li se još nekome da se nova pračka špana a možda i katapult i da bi mogli expresno u napad na novu kotu?
prometi mi i nisu nešto a po stanju cash pozicije nekih fondova da se zaključiti da je masovno suzdržavanje,apstinencija u tijeku?
ako je do kada i koje bi posljedice toga mogle biti?
možda imam i krivi feeling,živi bili…


ovaj tjedan Crobex ništa značajno ne raste, ali se prilično dionica “otelo” na ovim razinama, smišljeno ili slučajno? da je slučajno, ne vjerujem, previše je simptomatično to držanje na nivou 2200-2220, neka se utovari što više, biti će lakše probijati više razine

mllr@
ako pogledate stanje casha na nekim fondovima vidljiva je značajna razlika u korist količine sredstava.
sve će se to morati jedog dana pretočiti na market i u neke dionice,do novih jačih okidača vjerojatno ovako a tada?
uskoro nas očekuje moodysova ocjena kreditnog rejtinga.
moglo bi biti vatrovito,burovito,stampedovito,pračkovito…..
živi bili…
držim da je izgledno da će cash tog dana vrijediti u nekom dijelu manje pa bi bilo mudro razmotriti mogućnost…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

iako je crobex danas na solidnih +0,6%, stječe se dojam da nema više onog entuzijazma koji je ovdje vladao zadnjih mjeseci, kao da tržište postaje pregrijano…

Ignore: KressoM, delux

mislim da su fondovske dionice svoje odradile pa sam izašao iz njih. imam samo LURA koja će postati fondovska kad još malo naraste i tako postane likvidna. ostatak novaca čuvam za dokap Đure


VDKT nema za plaće
PTKM je pred stečajem
VPIK namjerno pokazuje minuse
ZB ne znam što bi rekao

Sa svakom novom revizijom Crobex postaje sve manje reprezentativno ogledalo gospodarstva.

pa nije sve tako crno kolega.


iako je crobex danas na solidnih +0,6%, stječe se dojam da nema više onog entuzijazma koji je ovdje vladao zadnjih mjeseci, kao da tržište postaje pregrijano…

Neće baš biti da je pregrijano. Prije će biti pothlađeno. Čekaju se okidači.
Pogledajte cash pozicije fondova, dioničkih.
Brokerica mi veli da uplate pljušte. Ja uplatio u 8.30 ona uspjela provesti poslije 12. Zadnji put je tako bilo prije krize.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



iako je crobex danas na solidnih +0,6%, stječe se dojam da nema više onog entuzijazma koji je ovdje vladao zadnjih mjeseci, kao da tržište postaje pregrijano…

Neće baš biti da je pregrijano. Prije će biti pothlađeno. Čekaju se okidači.
Pogledajte cash pozicije fondova, dioničkih.
Brokerica mi veli da uplate pljušte. Ja uplatio u 8.30 ona uspjela provesti poslije 12. Zadnji put je tako bilo prije krize.
[/quote]
u fondove ulažete radi disperzije ili ne možete samo godišnje ostvariti 20-30% godišnje, mislite da bi ove godine mogli više, , ili se radi o velikom iznosu, nije da me zanima, ali onako, pitam

New Report

Close