Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok nek se zaradi ali s druge strane npr. vdkt skoro u minusu a rezultati igh i vdkt nebo i zemlja. ajde barem je nešto narastao dlkv a i thnk iako znatno manje od ovog gubitaša.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Slab promet. Ceka se rasplet oko Agrokora. Onda raketa

Kud?! Jel u pod?!

No pain no Game


nek smeće raste i nek svi zarade, sta drugo…

Pa smece postaje jako ljepi biznis sada 😛

Ignore : renči

Ova nađa burzica vapi za novim i dobrim papirima. Sa našim vladama i politikom kratkovidnom nema tu baš sreće…

Jedino pozitivno je to što će malo pomalo ljudi početi ulagati u fondove i dionice jer su kamate pre pre niske, jednostavno 3% možeš dobit bez beda. Inflacije vani ni kod nas u principu još nema (ako izuzmeš gorivo/hrana)

Uvjete za ostanak nisu zadovoljile sljedeće dionice i isključuju se iz indeksa CROBEX® i CROBEXtr©:
Imperial d.d.
Luka Rijeka d.d.
Varteks d.d.
TANKERSKA NEXT GENERATION d.d.

Uvjete za uključenje u indekse CROBEX® i CROBEXtr© zadovoljile su dionice društava:
Maistra d.d.
Viadukt d.d.
Petrokemija d.d.
Vukovarski poljoprivredno industrijski kombinat d.d.
Zagrebačka burza d.d.

Izvor:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=75972

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

VDKT nema za plaće
PTKM je pred stečajem
VPIK namjerno pokazuje minuse
ZB ne znam što bi rekao

Sa svakom novom revizijom Crobex postaje sve manje reprezentativno ogledalo gospodarstva.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

PTKM i VPIK su ubacili da spusti vagani P/E indeksa 🙂

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


VDKT nema za plaće
PTKM je pred stečajem
VPIK namjerno pokazuje minuse
ZB ne znam što bi rekao

Sa svakom novom revizijom Crobex postaje sve manje reprezentativno ogledalo gospodarstva.


Ptkm pred stečajem?! Pa ne mogu oni tiliko spalit koliko Rvatska može dati da spale.. Stecaj nije opcija..opcija je da lože kune pomalo i dalje..

No pain no Game



VDKT nema za plaće
PTKM je pred stečajem
VPIK namjerno pokazuje minuse
ZB ne znam što bi rekao

Sa svakom novom revizijom Crobex postaje sve manje reprezentativno ogledalo gospodarstva.


Ptkm pred stečajem?! Pa ne mogu oni tiliko spalit koliko Rvatska može dati da spale.. Stecaj nije opcija..opcija je da lože kune pomalo i dalje..
[/quote]

pretpostavljam da je kolega ValueW.. mislio kao i što je napisao, PRED stečajem, jer u stečaj dok je naših izvrsnih političara neće NIKAD (nemam PTKM)
Međutim, budući da tvrdi da Vupik namjerno iskazuje gubitak, onda u stvari ne znam što je mislio 🙂

Imamo lagani predah, po meni jos nekih tjedan do dva.
Cash pozicije fondova su udvostrucene na kraju sijecnja u odnosu na mjesec prije, a ne cini mi se da su previse utukli na kupovinu u veljaci. Za potvrdu ovog moramo cekati jos oko dva tjedna, eh.
Okidac za nastavak moze biti bilo sto: Toda digne kredit, dodje ljepse vrijeme…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kad smo kod logike, onda nema nikakve logike da je DLKV raste, a ostali svi padaju ili možemo zaključiti da je sekta ipak prejaka.


Kad smo kod logike, onda nema nikakve logike da je DLKV raste, a ostali svi padaju ili možemo zaključiti da je sekta ipak prejaka.

Naravno da ima logike, pa lupa se po bidu cijelo jutro na hrpi dionica. Treba kapitala za uci u DLKV.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close