Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljiv forum. Najmanje se piše o dionici koja je ove godine narasla više od 40%, ima najveći rast dobiti, a pokazatelji su joj

P/E 9
EV/EBITDA 3.5

Onda bi ti trkom trebao skinuti onih 300 komada na 500 kuna, to bi bio niti P/E 9,9.

Salu na stranu, izvadi ju iz PRT-a pa cemo popricati i o njoj.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

crobex trenutno djeluje kao da nema snage za daljni rast. izgleda da je sve već uračunato u ovu razinu a pred nama je veliki otpor nakon kojeg je slobodan put u bolje sutra… dakle mislim da ćemo sada usporiti i skupljati snagu za dalje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kod nas je vrh euforije 20-30 dana.. :-))

Tek kad preskočimo 2300 gledati ćemo pravu euforiju 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nije to daleko, ali ne vjerujem.. Vjerovatnije kad se preskoči 2500.

Nisam ni mislio da ide odmah euforija iza 2300 ali postepeno u svakom slučaju… ali o tom potom. Već i ovaj rast je odličan a malo kočenja uvijek dobro dođe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Došlo je do promjene trenda nakon dugo godina. Kupaca ima više od prodavača. Prije neki dan dobio za 100 eura 738 kn, kamata nikakva, tko će više novac držati u banci!

Došlo je do promjene trenda u srpnju prošle godine, dobrodošao sebi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

sudeći prema izvješćima, neće nam ostati veliki broj onih dionica, gdje ćemo moći ulagati ovaj i slijedeći kvartal, još da su sinoć bili malo Otvoreniji, moglo bi se zaključiti da nam se ne sprema dobro

Onda smo vidjeli mi a sad vide i obični ljudi. U tome je bit…Hehe.

Obicni ljudi…..

No pain no Game


crobex trenutno djeluje kao da nema snage za daljni rast. izgleda da je sve već uračunato u ovu razinu a pred nama je veliki otpor nakon kojeg je slobodan put u bolje sutra… dakle mislim da ćemo sada usporiti i skupljati snagu za dalje.

Tako se i meni nekako čini, 2200 plus kusur je otprilike to. Ono kad smo bili blizu 2300 s ATGR na 1000 kn i sl. je bilo pomalo overshoot. No dobro, imamo ekonomski rast i to će se prelijevati u profite firmi, inflacija je tu, nevelika ali dovoljna da štednja donosi negativne prinose, tako da s dolaskom turističke sezone i boljeg sentimenta očekujem napad na 2300 kroz mjesec do dva dana i onda prelazak 2500 negdje najesen.
Nakon toga što bude…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close