Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slaže se kupnja na đuri k/p 11353/14275 jedno je vrijeme bilo ispod 9000 komada na kupnji…

Scio me nihil scire

Evo i Saponie sa 830 na 635

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

dosad solidnih cca 11 milja prometa crobex 0,06, ajde gospodo idemo tržiti, bitno je da se vrti…[smiley2]

Scio me nihil scire

ne da se i koei i tnpl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ops… već 13, 2[smiley2]

Scio me nihil scire

DDJH je takva sramotna igra velikih da je to nevjerojatno… takvo nešto još ne vidjeh… [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Sve je to normalno, naročito ako su se gadni igrači opet uključili. A vjerojatno jesu ili će uskoro, jer su “gladni”.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


fazan: ” beholder: ” jedino nam se INDG drži [smiley1][smiley1][smiley1] ” he heh heheheeh ” kad tamo nema drhtavih ručica…samo snažne ručerdine, cijenjenih kolega…[smiley2]

izgleda da su i tu ručice popustile….. – 4,76%, jest na malom prometu… ali ipak.

Scio me nihil scire


Sve je to normalno, naročito ako su se gadni igrači opet uključili. A vjerojatno jesu ili će uskoro, jer su “gladni”.

Tako je. Meni se čini da će s time i korekcija završiti. Osobno da sam u cashu ( a nisam), ne znam za što bih se odlučio koliko jeftine ponude…

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sve je to normalno, naročito ako su se gadni igrači opet uključili. A vjerojatno jesu ili će uskoro, jer su “gladni”.

neka, neka, ima kod nas municije…..

Scio me nihil scire

A i Lavčević se stropoštao [smiley4]

Ne znam tko se uključio i koji su to “gadni igrači” ali vidim da smo još uvijek u minusu.

New Report

Close