Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije loše. samo da prezivimo dramu oko Agrokora.
valjda ce GAZDA napokon odustat….


nije loše. samo da prezivimo dramu oko Agrokora.
valjda ce GAZDA napokon odustat….

eno ruski ambasador koji izgleda kao frižider s magnetima je upravo dobio packu i smiruje tenzije. uvoz/izvoz i dalje neograničen…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Možda su zalihe pašteta manje nego što se u Rusiji mislilo.
Uglavnom Podravka kad bi znala mogla bi napraviti jako puno.
AD Plastik je firma za koju baš navijam, a da nemam njihove dionice.

Držim fige za rublju i bit će super.

Je li ovo točka obrata u slučaju Agrokor – Rusi, jesu li na još štogod bacili oko…

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/463887/Todoric-prodao-Vujnovcu-tvrtku-za-gospodarenje-otpadom.html

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Koje neurotično trgovanje posljednjih dana, crobex ne zna bi li piškio ili kakio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Korekcija je odrađena, bar se tako na prvi pogled čini.
Dosta toga je i psihologija. Evo idu ljepši dani, proljeće uskoro, bit će i ok vijesti iz DZS, planovi, sezona itd.
Next leg up. Ne bi bili tu da ne očekujemo takav razvoj događaja.
P.S.
Nadam se da će se ovo s Todom riješiti brzo. Imalo bi jak pozitivan i sveobuhvatan efekt na percepciju poslovanja općenito. Ostao je kao zadnji veliki generator nelikvidnosti u državi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

dugo vremena nisam vidio ovako lud start na burzi 🙂

17k kuna promet na otvaranju…

Molom. Nekog da izbaci otc promet od 195 mil kn…ne vidim na gledalici tko je

A BALVANA!!! :) :) :)

Medo evo imas ovdje:

http://zse.hr/default.aspx?id=33182

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

I to im cijena raste. Što je logično jer prinosi padaju. Ali to ima svoj limit.
Bloger je potpuno u pravu kad kaže da će porastom rejtinga / smanjenjem prinosa više profitirati HR dionice nego obveznice. Što se evo i događa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

CERP zadnja sjednica[/url

Koliko komentara neinformiranosti , nečitanja i nerazumijavanja financijskih izvještaja itd. sam u zadnje vrijeme pročitao na ovom forumu da sam se zapitao da li se ovi informiraju o stanju tržišta kapitala iz 24 sata ili smiba. Fakat je forum postao posvuduša, a u biti takva nam je i burza.

New Report

Close