Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma sve pada ko kamen, muka mi je od burze.što se promijenilo od pre neki dan?

Hahahahahahahahhahahahahahhahahahahahhaah

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ma sve pada ko kamen, muka mi je od burze.što se promijenilo od pre neki dan?
ne valja da stalno raste,mora malo i padati.(3 koraka naprijed ,1 korak nazad)ako bude tako onda je to super;)

megido
niti jedan!

http://www.seebiz.eu/javni-dug-u-deset-mjeseci-prosle-godine-smanjen-za-22-milijarde-kuna/ar-150410/

samo zelenilo
disu katastrofičari



Ma sve pada ko kamen, muka mi je od burze.što se promijenilo od pre neki dan?
ne valja da stalno raste,mora malo i padati.(3 koraka naprijed ,1 korak nazad)ako bude tako onda je to super;)
[/quote]Lojtra
pa ti bi bar morao znati onu staru narodnu: pa poo lojtrici goor pa po lojtrici dol


Prema Vašem mišljenju koji građevinari imaju najviše potencijala za rast i zašto ako možete ukratko obrazložit?

EU fondivi koliko vidimo investiraju u obnove fasada i to je najveći dio kolača građevinarima. Koji Hr građevinar sa ZSE zarađuje od toga?
[/quote]
1.največi dio od 70 mlrd kn iz EU fondova će proči kroz ruke građevinara.
2.turizam trenutno ulaže 5 mlrd kn
3.industrija pokreće investicije koje su godinama bile na čekanju
4.javne investicije
5.stanogradnja,već u 2016 +30%
6.obnova fasada,energ učink.
7.naši se građevinari okreču i stranim tržištima i konstantno povečavaju udio u prihodu sa stranih tržišta
da nam je građevina duplo veća ne može to sve odraditi
biće posla kao nikad a zarade?
vidjećemo,sigurno bitno više nego sada a dali jednako ili više nego u zlatno doba?
za mene nebi bila senzacija.
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kao što rekoh, jučer je bio profit taking na većem volumenu, danas imamo malu korekcijicu na manjem volumenu, a sutra po mojem skromnom mišljenju idemo u plusić jer bi danas i sutra mogao doći poneki pozitivan izvještaj od par firmi koji će onda pokrenuti narodne mase. Pozdrav!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nikkei225 jutros luđački potegao – odlična najava za ono što slijedi i kod nas

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

pročitao sam jučer članak oko ulaganja u kontinentalni turizam
prvenstveno ulaganja u infrastrukturu i kapacitete u toplicama
proširenje i izgradnja novih hotela
i čini mi se da se radi oko 800 miliona kuna samo u tu vrstu građevinskih radova
znači skoro milja na jednom dijelu RH i samo u jedan sektor
pa neće to doći raditi Albanci i njihove tvrtke, sve će to ili uglavnom raditi hrvatski građevinari
za očekivati je puno, pu8no posla u slijedećem periodu a to znači i konačan izlazak i uzelet građevinara

dan je pametniji od noći!

http://www.tradingeconomics.com/

Ovo je najbolji site ikad. Sve na jednom mjestu. Ima i RH. Sasvim fino kategorizirano.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

jučer volumen 12 milkn?
dali su fondovi koordinirano apstinirali ili?
možda smo ih i mi pisanjem ovdje potaknuli na modifikaciju strategije?
ako i jesmo dugo se neće moći suzdržavati jer sve što se preljeva morat će isplivati na površinu.
što se pračka -katapult više špana dalje će dobaciti.
i to je jedan od jačih zakona prirode praktično dokazanih od prošlog ljeta nemalo puta.
prodavači “jašu” i diktiraju tempo kupcima koji i dalje pomalo u šoku i nevjerici nakon 10 g teško prihvačaju nove realnosti, a tko im može zamjeriti?
za pomjenu tog trenda na srednjeročnoj skali nema potpore
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

to se zove stagnacija
rast-stagnacija-pad

New Report

Close