Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, gledam taj ADPL i ne vjerujem…
ipak ću pričekati FI da vidim Rusiju, mada mislim da u konačnici, kroz dvije-tri godine će rusko tržište dobro doći

izgleda i BD62 i DDJH se ipak korigiraju…

Promatram ADPL od 145 kn, ovo što rade je čudo neviđeno. Stožer za obranu digniteta čini čudesa. Bez frke svakodnevno mogu prodati po 5 kn skuplje ali oni siluju i pale naše mirovine kao mister Jozo iz Blufonaca.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

i danas će promet ići preko 20 milja, burza mora rast, ulaze novi dioničari, ali ulazi i puno više novca, broker kaže da nemogu stići prebacivati novce na račune toliko uplata stiže. sretno

dan je pametniji od noći!

i Slavonac očekivano, bar po meni
nadam se da ću moći dokupiti ispod 60

Slavonac je po objavi NAV-a pao na 61 kn i netko je poklopio nalog od preko 800 kom, sutradan je taj mogao prodavati po 66… luda burza.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Nastavlja se razvaljivanje CROBEXa: 2180… ludilo…

Danas nastavak, evo nas blizu 2200… 9 miliona kuna promet u sat vremena trgovanja.


i danas će promet ići preko 20 milja, burza mora rast, ulaze novi dioničari, ali ulazi i puno više novca, broker kaže da nemogu stići prebacivati novce na račune toliko uplata stiže. sretno

a šta kaže broker iz koje galaksije stiže svježi kapital?
to bi meni bilo posebno interesantno i koja je to onda valuta uplate,koji tečaj za obračun???
ovozemaljskog prijekla to ne može,ne smije biti ii se bar o tome ne smije….
mislim po život je opasno pa…
gore nego za vrijeme juge pričanje viceva o joži
🙂
a tek sama primisao insinuacije na spomen preljevanja sa štednje je ….
:-))
insinuiraj još nekakve mil kn i..
:-)))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

a šta kaže broker iz koje galaksije stiže svježi kapital?
to bi meni bilo posebno interesantno i koja je to onda valuta uplate,koji tečaj za obračun???
ovozemaljskog prijekla to ne može,ne smije biti ii se bar o tome ne smije….
mislim po život je opasno pa…
gore nego za vrijeme juge pričanje viceva o joži
🙂
broker kjaže da mi uplata mora sačekati jer nije još kolegica izvršila uplate koje su naznačene od juečer iza 17 sati pa kada dođem na red. a kada čekam ja red znači da su slični meni prije uplatili (mali ulagači), ulazi svjež kapital nema sumnje, puna dva sata još nisam na redu pa vidite koliki je red a koliko ima brokerski kuća.

[/quote]

dan je pametniji od noći!

Svježi kapital dolazi u građevinu….nešto se kuha.

IVA09@
hvala na ovoj korisnoj iako strogo zabranjenoj informaciji,idem i ja onda u šoping ,srećom moja lova stoji na računu brokera pa sam u prednosti.
dužan sam rundu za ovaj vrijedan info kolega
🙂
tek sad vidim da smo u sat vremena trgovanja na 15 milkn,ok to je adrs sam 10 mil kn
nema razloga za paniku,nije to ništa ,nema preljevanja sa štednje,to je samo privid,navlačenje…..
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ja odrapio po THNK danas još malo dok se još može… Cvancika. Dobro dođe za zimu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close