Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


druže serija, svatko s malo iskustva na burzi vidi da se danas trend na građevianrima okreće i da slijedi žestoko crvenilo!

samo ti nemaš iskustva 🙂 to si nebrojeno puta pokazao unatrag godinu, dve 🙂

očigledno je da neki veći igrači ulaze na zse ,vidi promet do 10 :50 12 milja


.. gradjevinari rastu samo iz razloga jer im je cijena bila niska zbog rizika od bankrota sad kada se taj rizik smanjio dosta zbog promjene u gospodarstvu gdje je vidljiv uzlazni trend tako se i njihova cijena normalizira na realniju vrijednost istina nekima ne bi trebala rast cijena ni zbog toga ali tipa thnk, dlkv niska cijena nije skroz bila vezana za fundamente sad ce se vise gledat za njih sami fundamenti u narednom razdoblju, a manje taj rizik od propadanja

DLKV jedini ima kakvo-takvo uporište za ovaj rast, ali sve ostalo (THNK, IGH, INGR,HDEL) to su takvi baloni kakvi 10 godina nisu viđeni na ZSE! …i sad slijedi njihovo pucanje!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

još će nam oni koji nisu ušli u građevinu nabijati osjećaj krivnje jer nam sektor ne raste dvoznamenkasto baš svaki dan?:-)
a rast od 70% u mjesec dana je za njih ništa?
da stvar bude bolja najglasnijima su ispisana čuda u obračanju baš prema njima osobno
kada im je thnk bila preskupa na 210 i na ostalima slično…
a još nisu došle niti mrvice od dokaza crno na bijelo od onog što će doći?
joj,joj,joj….
rijeke će se pretvoriti u mora a mora u oceane baš kao i na turizmu.
povijest se ponavlja….
a kako komentirate da je jučer do 11.30 bio voumen 12 mil kn a danas 15 mil kn?
i dali ima netko moguću predođbu iz koje bi galaksije mogao pristizati taj cash jer
strogo je zabranjeno insinuirati da je to možebitna posljedica preljevanja sa štednje?
zašto?
to bi stvarno volio znati zašto se nesmije javno to … ???
nije valjda samo zato što tneki od nas najavljuju to duže vrijeme pa nesmijemo i u tome biti u pravu:-)
jer za biti u pravu na brdovitom balkanu nema oprosta…
:-))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



.. gradjevinari rastu samo iz razloga jer im je cijena bila niska zbog rizika od bankrota sad kada se taj rizik smanjio dosta zbog promjene u gospodarstvu gdje je vidljiv uzlazni trend tako se i njihova cijena normalizira na realniju vrijednost istina nekima ne bi trebala rast cijena ni zbog toga ali tipa thnk, dlkv niska cijena nije skroz bila vezana za fundamente sad ce se vise gledat za njih sami fundamenti u narednom razdoblju, a manje taj rizik od propadanja

DLKV jedini ima kakvo-takvo uporište za ovaj rast, ali sve ostalo (THNK, IGH, INGR,HDEL) to su takvi baloni kakvi 10 godina nisu viđeni na ZSE! …i sad slijedi njihovo pucanje!
[/quote]
‘ajde da barem na jednoj imamo kakvu takvu podršku od vas kolega, osobno nje imam najviše, ostale po potrebi i prilici, osim naravno Ingre dok je Steve na čelu(princip), a što se tiče balona, podsjetili ste me na mene samoga, uvijek kada mi se djeca igraju napuhanim balonima, ja im stalno govorim, nemoj to, nemoj tako, puknuti će ti, probiti će se, i stvarno im na kraju uvijek pukne svaki balon, nekada nakon 5 mojih upozorenja, nekada nakon 20, 30 e sada vi nama samo recite, na kojem smo trenutno upozorenju i na kojem sigurno puca, lp
p.s.
da vas malo utješim, riješio sam IGH i HDEL, možda ću i VDKT ali DLKV ne dam, ne dam, ne ddaaaaaaaaaam, ma u stvari poštenije, ne mogu dati, još sam u velikom –


druže serija, svatko s malo iskustva na burzi vidi da se danas trend na građevianrima okreće i da slijedi žestoko crvenilo!

nemojte vi kolega sada svaljivati krivicu na iskusne, ako dođe do kakvoga neželjenog efekta,
dok smo mi marljivo sakupljali i dok su kod nas bile dionice, one su bile u čvrstim rukama, sada je na onima kod kojih su trenutno da ne počnu drhtati, za to im ne treba iskustvo, samo hrabrost

Sto je ovo vani danas-sve pada a jedino brodari rastu?
Gledah gradjevinare ovih dana i ne usudim se.
Situacija je tek nesto bolja sa brodarima-samo tu vidim pozitivan trend vani pa me interesuje je li netko radio komparaciju nasih brodara sa onima vani?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

domagoj
probaj pročitati zadnjih desetak stranica na atpl. imaš nešto i na topicu usporedbe brodara. možda pomogne!


DLKV ne dam, ne dam, ne ddaaaaaaaaaam, ma u stvari poštenije, ne mogu dati, još sam u velikom –

Daj ovo pojasni. Što? Zašto?



DLKV ne dam, ne dam, ne ddaaaaaaaaaam, ma u stvari poštenije, ne mogu dati, još sam u velikom –

Daj ovo pojasni. Što? Zašto?
[/quote]
crtica na kraju, na mojoj tipkovnici označava minus, je li to dovoljno ili trebam napisati slovima MINUS

Belupo,

ako npr THNK sa 450 skoći na 850, pa potom u korekciji se vrati na 700 (neka ode i na 650, pa i na 600) volio bih znati po kojoj je to matematici ovo “krah”.

Stvarno treba imat debelu kožu za ovakve stvari pisati.

La vita e bella!


Belupo,

ako npr THNK sa 400 skoći na 850, pa potom u korekciji se vrati na 700 (neka ode i na 650, pa i na 600) volio bih znati po kojoj je to matematici ovo "krah".

Stvarno treba imat debelu kožu za ovakve stvari pisati.

nije krah kad THNK padne na 600 kn, ali bit će kad padne na 300-400 kn, pogotovo za one koji su naivno kupovali ovih dana navučeni i tvojim drukanjem!!!!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close