Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakav dan 🙂

Predivan, vani minus solidan a ovdje plusevi se zaredali…. konačno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ljepo nam se trziste probudilo trebali smo i to docekat, tko nije stigao kupit morat ce pricekat izbore da glasuje za sdp da preokrenu trend 😛

Dobar, dobar!
🙂 🙂 🙂

La vita e bella!

Nema stajanja, tako je! Mora se mnogo toga nadoknaditi.
Meni dionice mješovito, malo me j… ova Todina ekipa, ali ostalo je dobro, od osrednje do vrlo dobro. Žao mi je što sam prekasno ušao, ali i prerano izašao iz građevinara, usprkos dobrim savjetima kolege migre. Malo mi je prestrmo to sve bilo za moj rakurs gledanja. Greška, ali ne možeš protiv sebe.
Zato me veseli solidan, još uvijek malo prigušeni rast dioničkog fonda, ali i od njega očekujem eksploziju u srednjoj fazi ciklusa. Pa prema kraju.
NIšta, veselo trgovanje svima!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Neznam,

dali bih radije pamet ovih koji su bjesomučno kupovali kao da nema sutra, ili njihovu lovu…

u oba slučaja, zavidim im !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pravopis kolega, pazite na pravopis…

Jednu stvar zelim napisati..
Mnogi ovdje koji su procitali mnogo knjiga ulazu samo i iskljucivo na osnovu fundamenata..
Ja ulazem na osnovu treda…. Informacija… Tajminga i psihologije.
A samo ponekad pogledam fundamente…
Fundamenti su za korf 2008 bili ocajni..
Fundamenti su na atpl i jdpl 2004 bili jos gori nego su sada..
Fundamenti se vrlo brzo promjene….
Informacija i trend sa tajmingom je dobitna kombinacija..
Koliko su profitirali ovi sto su u zadnjih 6 mjeseci ulagalinna osnovu fundanenata ili ovog gore na osnovu cega ja ulazem sami peosudite..

A BALVANA!!! :) :) :)

kako ljudi prže pare kupujući prenapuhane dionice građevinara, strašno!
jako brzo bit će to padovi i minusi od preko -10% na dan!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

tko zadnji magarac? hahaha gradjevina rastura igru

Belupo vec godinama pricas isto i svaki put si demantiran, nije ti neugodno?

druže serija, svatko s malo iskustva na burzi vidi da se danas trend na građevianrima okreće i da slijedi žestoko crvenilo!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

A kad se kapitalizira novac u građevinarima taman će dobro doći za pogurat brodare kad krene rast i tako u krug..

belupo koliko si puta falio do sad vrijeme je da priznas da ne znas pogodit, gradjevinari rastu samo iz razloga jer im je cijena bila niska zbog rizika od bankrota sad kada se taj rizik smanjio dosta zbog promjene u gospodarstvu gdje je vidljiv uzlazni trend tako se i njihova cijena normalizira na realniju vrijednost istina nekima ne bi trebala rast cijena ni zbog toga ali tipa thnk, dlkv niska cijena nije skroz bila vezana za fundamente sad ce se vise gledat za njih sami fundamenti u narednom razdoblju, a manje taj rizik od propadanja

Ignore : renči

New Report

Close