Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tržište definitivno u banani…..i usprkos pozitivnim vijestima u svezi nekih firmi…..dionice ne trzaju…..da je barem tht ranije……ovako bojim se do thta ništa od dionica…..!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Isti efekt se dobije i s ricinusovim uljem, ali ga se ne mora popiti desetine litara.

Bravo… Vjerojatno onda ne trebaš ni lubrikant za analni seks, tako da i tu uštediš.

No respect


Dejavue: ”
to je jedna, ostale, LEDO? ” Lizat ce L SLK: ” Od Jane pocrniš. [smiley2] ” Inace, reklamiraju ju kao vodu od koje se mrsavi i dobivaju sexy bokovi! [smiley11][smiley11]
Isti efekt se dobije i s ricinusovim uljem, ali ga se ne mora popiti desetine litara.
[/quote]

Zato je Jana privlacnija[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Inace, reklamiraju ju kao vodu od koje se mrsavi i dobivaju sexy bokovi! [smiley11][smiley11]

…he,he…”Dzirilo proizvodi za Dzirilo narod” [smiley1]…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Punih milijun eura prometa na burzi do 11:30h!
Ljetna letargija ili….

Novac je kisik burze!

jdpl se “fino” skorigirao na 440 [smiley6]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


jdpl se “fino” skorigirao na 440 [smiley6]

Da odlična prilika za ulaz ili dokup ,ja dokupio i još bi ako smognem!!![smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ja sam novce bio namjenio za nešto drugo, al sad se moram malo podmetnuti [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

bah, počelo nabidavanje na jadroplovu

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Dosadan prodavatelj na IGH. Naslagao naloge po sistemu 2 4 2 4 2 u razmaku od 10 kn.
Kad ga kupnja rijesi idemo prema gore. IGH vrijedi dosta vise od ovoga.

je zna netko donji limit za blokadu za jadroplov?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


je zna netko donji limit za blokadu za jadroplov?

429,89 kn

No respect

New Report

Close