Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krenula su FI za 4q..godisnja za 2016…Brzo ce se vidjet koja dionica ima pokrica a koja je samo rasla zbog efekta “krda”…Evo Djuro se na zalost nije proslavio 🙁
Kod trgovine na zse je cest slucaj da nema individualnosti…kad je gradjevina in..sve dionice iz tog sektora “luduju”..kad su brodari in..tada se kupuju kao da nema sutra…a u poslovanju slucaj i nije bas tako “generalan”.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

po meni izvješće đure nije loše gledajući ga u odnosu na prethodne godine i uz jedan dobar posao koji bi se mogao brzo realizirati može se tu puno učiniti i poslovati s dobiti

dan je pametniji od noći!

Koje 34 tvrtke su danas potpisale ugovor s MORH-om?


ma ne vrijedi nista..

..samo 23 mjeseca zaredom….pih..bezveze 😀

.. to nije ni 2 godine 😀


onda valja sačekati još mjesec, ali gdje će do tada biti Grobi ( ovaj naziv su svi već zaboravili)


Koje 34 tvrtke su danas potpisale ugovor s MORH-om?

Tu vam je detaljnije…

“Sveukupno je ugovoreno oko 400 različitih vrsta roba i usluga, od čega preko 10.500 pari obuće, oko 6.000 kompleta borbenih odora, preko 1.500 kom donjeg rublja, preko 35.000 pari čarapa, oko 500 kaciga i dr. U ove projekte uključeno je više od 30 proizvođača, a na tim poslovima radit će preko 5000 radnika.

Ugovor o nabavi borbenih odora potpisan je sa Zajednicom proizvođača čiji je nositelj tvrtka KROKO Proizvodnja i razvoj d.o.o. Zagreb, a čine ju tvrtke ČATEKS d.d. Čakovec, ODJEĆA d.o.o. Zagreb, ŠEŠIR d.o.o. Zagreb, URIHO Zagreb, te podizvoditelji VARTEKS PRO d.o.o. Varaždin i HEMCO d.o.o. Đakovo.

Ugovor o nabavi obuće za potrebe pripadnika Oružanih snaga RH potpisan je sa Zajednicom proizvođača obuće čiji je nositelj tvrtka INKOP Obuća d.o.o. iz Poznanovca, a obuhvaća i tvrtke BOROVO d.d. Vukovar i JELEN PROFFESIONAL d.o.o. Čakovec.

Potpisani su i ugovori s tvrtkama Šestan Busch d.o.o. Prelog (kacige), HS produkt d.o.o. Karlovac (naoružanje), Đuro Đaković d.d. Slavonski Brod (remont tenkova), Croatia osiguranje d.d. (osiguranje), TD Pleter-usluge d.o.o. Zagreb (usluga prehrane i čišćenja), Jadran Tvornica čarapa d.d. Zagreb (čarape), Galeb d.d. Omiš (donje rublje), Mako d.o.o. Osijek (vojničke veste), Skiplet d.o.o. Rakitje (časničke veste), Kap-ko d.o.o. Zagreb (kape i oznake), Krojostil d.o.o. Jakovlje (mornarska odjeća), Jaquard d.o.o. Zagreb (tekstilne oznake), Kovnica d.o.o. Popovec (metalne oznake), Čarliana Zagreb (rukavice), Pomorski centar za elektroniku d.o.o. Split (lanseri), Mativo d.o.o Zagreb (vojnički jastuci), P.E.S. d.o.o Zagreb (bodeži), Znanje d.o.o. (tiskanje), Graditelj Svratišta Zagreb (gradnja objekta), SO-RA-ING d.o.o. (nadzor), NCP GRUPA d.o.o. Šibenik (održavanje), Promet d.o.o. (prijevoz) i Zagrebački holding, Podružnica ZET (prijevoz).”

https://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/priopcenja/14035-potpisani-ugovori-s-hrvatskim-proizvo%C4%91a%C4%8Dima-vojne-opreme-2017.html

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan zahvaljujem na linku
Da sažmemo samo na tvrtke koje imaju doticaj sa zse
-Čateks
-Varteks
-Jelen???
-DDJH
-CROS(ADRS)
-JDTC
U video prilogu vidio sam na potpisivanju ugovora Mršića iz Podravke i drugi slijeva od njega Koščeca iz Varteksa.

Evo da se i ja pohvalim danas kad je većina dionica lansirana u orbitu.
Nijedna moja nije se pomakla za više od 2% 🙁
Gledam i ne vjerujem
Jedino mi zadovoljstvo predstavlja dokup Lenca od ovih što piče u građevinu

mnogi su već prodali dan prerano, oprez, pomalo

Kakav dan 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Današnji rast portfelja cca pola godišnje plaće 🙂

A ništa, ručat i sutra opet nastavljamo u nove pobjede.. Nema sad stat i nema nazad :-))

Ljepo nam se trziste probudilo trebali smo i to docekat, tko nije stigao kupit morat ce pricekat izbore da glasuje za sdp da preokrenu trend 😛

Ignore : renči

New Report

Close