Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex na 2107 , a od nikoga ni glasa čuti 😅

broji se cash za dokup!

teško je ovo za gledati. crobex u plusu više od 1%, a sve moje dionice u minusu


burzovno ludilo se nastavlja, crobex preko 2100 bodova 😉

svi pokazatelji idu nam u prilog, nema tu nikakvog posebnog ludila, to će biti tamo oko 3500, kada će se mnogi hvatati za glavu, jer nisu razročili novac iz banaka


teško je ovo za gledati. crobex u plusu više od 1%, a sve moje dionice u minusu

Grobi ide gore a ja na jedvite jade za sad ove godine samo +3% na portfelj. Nezadovoljan sam… imao par dionica koje su pale također.

使用を信頼し、あなた自身の能力の





zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

Ti cekas korekciju vec 2 godine
[/quote]

Ono što je zapravo za cijelu priču oko Todexovih dionica najbitnije je hrvatski kreditni rejting. Mislim da je jedan od razloga, ako ne i glavni, zašto se mali Marić silnoi bori da nam dignu rejting zapravo pokušaj spašavanja gazde. Kamate firmi i građana u sebi sadrže i rizik države.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

CERP/HZMO 120.076 11,38%
3. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA
Otkud dva CERPA .? Ima li ih još ?

http://www.seebiz.eu/fitch-zadrzao-bb-rejting-hrvatske-no-povecao-izglede-na-stabilne/ar-149587/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



teško je ovo za gledati. crobex u plusu više od 1%, a sve moje dionice u minusu

Grobi ide gore a ja na jedvite jade za sad ove godine samo +3% na portfelj. Nezadovoljan sam… imao par dionica koje su pale također.
[/quote]
evo”moja” građevina 34% u plusu
za sada a kak je krenulo 🙂
šalu na stranu
kolege svi ste sa svojim dionicama pred rimom a ne vidjeti papu nije mudro zar ne?
netko malo prije netko malo kasnije,nije ovo utrka nego investiranje,znači samo bez nervoze,svi smo na pravom mjestu u pravo vrijeme.bilo bi mudro razmotriti neprodaju svojih dionica za” kikiriki”
ugledajte se na dioničare thnk koji su vam demonstrirali kako se to sada može.
dionica je rasla od početka godine 64% na 3566kom ili 1,9% dionica.
a još trejd ,”šuplje prazno ‘”‘???
nema rasta cijene dok se večina nabija na ask.
kada će večina kao i ja imati 0 naloga na ask-u tada će i cijene brže rasti pa ćete biti zadovoljniji.
zar ne vidite da se svakodnevno sljeva dodatna likvidnost na market,da štediše počinju preko fondova ulagati na burzu.
eto znate sami i bez mene znate što trebate napraviti ,pa napravite sami prvi korak,znači izbor je u vašim rukama.
može li poštenije?
ili riješite se tih dionica za kikiriki,samo teško da ćete ih nazad otkupiti za kikiriki.
vidim nemalo razočaranih koji već potvrđuju ovu tezu na nekim dionicama.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kakve su šanse da CROBI u Ponedjeljak ode u pozitivnu blokadu………zahvaljujući FITCHu 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

nikakve. ne pretjeruj.

...povijest se ponavlja...

Vrijeme je da Todorić prepusti tj proda nešto iz svog ešalona ( Belje, Ledo, Jamnica,Zvijezda)

New Report

Close