Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX 2.099,71 0,57% na vagi

dan je pametniji od noći!

dok cijeli svijet raketira indexe, mi se vrtimo oko nebitnih tema zahvaljujući Petljovu, Pernaru, Predsjednici pa i Premijeru, dajte više neka se netko ozbiljno pozabavi privredom, gospodarstvom, poduzetništvom, otkako je Nadan otišao, obezglavljeni smo

12:50:35
CROBEX 2.100,18. 0,59 %



@plavi01
, zar se nebi time povecao javni dug?

po meni bi
no sve što se radi zadnjih 100 dana je populizam i ništa drugo od Vujčića koji sada odjednom govori o uvođenju eura a vlada budi patriotizam pa vraća Inu i djelomično privatizira Hep a predsjednica trči po Americi o obrani Hrvatske oprostite mi ali sve je to trenutno kruha i igara.Kako gori pod petama Agrokoru
tako gori i Hrvatskoj i koliko ja vidim nastavit će se prodaja državne imovine pa su moguće i narodne obveznice. Što prođe prođe samo da se održava prividno bolja situacija i nekako poboljša rejting. Privatizacija državnih firmi se mora započeti odnosno nastaviti i to će biti nastavak reformi koje moraju zahvatiti i ostale segmente društva. Ivana Gaži govori o Hep, šumama …Zašto se bojimo poštene privatizacije. Politička oligarhija mora na tržište a ako treba i na izbore više puta u godini.TK mora proraditi.


Agrokor je dužan ko Grčka
http://www.seebiz.eu/todoricev-trenutak-istine-dolazi-iduce-godine/ar-149433/

Ovaj naslov Marić: Ne vjerujem da će Agrokor bankrotirati me podsjetio na Bear Stearns Denies Liquidity Rumors.

Ukoliko dođe do većih problema s Agrokorom to neće samo negativno utjecati na njegove kompanije, nego i na domaće banke. Ima li netko na domaćoj burzi tko bi mogao profitirati od pada Agrokora?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

burzovno ludilo se nastavlja, crobex preko 2100 bodova 😉

Ignore: KressoM, delux


burzovno ludilo se nastavlja, crobex preko 2100 bodova 😉

Sve je to vrlo, vrlo sramežljivo….daleko je to od nekog ludila….

Ovo je tek konačno napuštanje pesimizma i solidan prelazak u skepticizam. Nakon još vožnje po skepticizmu slijedi optimizam pa tek onda euforija. Pa sad projicirajte o kojim se brojevima tu radi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461635/G-Maric-Ova-Vlada-malo-vise-radi-a-manje-govori.html

‘Već za ovu godinu predviđen je u proračunu primitak do 1,4 milijarde kuna. Radimo na jednoj sustavnoj analizi, do kraja drugog kvartala donijet ćemo odluku koji je prijedlog, kako to učiniti i onda ćemo to vrlo brzo, na optimalan način, i realizirati’, zaključio je Marić.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Agrokor je dužan ko Grčka
http://www.seebiz.eu/todoricev-trenutak-istine-dolazi-iduce-godine/ar-149433/

Ovaj naslov Marić: Ne vjerujem da će Agrokor bankrotirati me podsjetio na Bear Stearns Denies Liquidity Rumors.

Ukoliko dođe do većih problema s Agrokorom to neće samo negativno utjecati na njegove kompanije, nego i na domaće banke. Ima li netko na domaćoj burzi tko bi mogao profitirati od pada Agrokora?

[/quote]
ne vjerujem da će Agrokor bankrotirati. Jedan IPO londonska i zagrebačka burza i suvlasnik Todoriću i sve bu dobro.

Cisto da znate da Agrokorove obveznice danas ne padaju vec lagano rastu. I bid im jaca. Naravno ovo nije nikakav druk ,vec samo informativno. U privitku imate sve tri. Vaš link …

Crobex na 2107 , a od nikoga ni glasa čuti 😅

New Report

Close