Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od Jane pocrniš. [smiley2]

No respect


analiza: ” Može li mi netko objasniti zašto su toliko rasle Todorićeve uzdanice (JMNC, KNZM, ZVZD, LEDO), a rezultati ništa bolji od prošle godine osim Zvijezde, a i ni to nije nešto super. Npr. Ledo, isti gubitak kao prošle godine rastao skoro 100%. ” Slično će se mnogi pitati u drugoj polovici godine za Belje. Neće im ništa biti jasno. Glede Leda, koliki su uopće prihodi i dobit Leda??? Da li je netko vidio konsolidirano izvješće?

A da malo budeš vrijedan: http://www.crosec.hr/jik
Ledo uvijek u prvom kvartalu iskaže gubitak. No program prodaje smrznute hrane (zahvaljujući velikim investicijama ali i ponovo subjektivnoj okolnosti, ubrzanom načinu života) daje dobre rezultate. Firma kojoj budućnost ide na ruku.

Radije se zapitajte tko je provukao 14,6 milja kn po 9300 i čijji je nalog na kupnji na 9500 sa 350 komada. I tko naravno nije dozvolio da padne u korekciji. Evo jedan hint: počinje sa A

Toliko od mene, rekao sam previše. I nisam jedan od starih forumaša, onaj gore mi je svjedok.


Belje je prava investicija s kojom nemaš straha,možeš mirno spavati jer oni su 100% okrenuli novi pravac i pravih vijesti će tek biti što će uzrokovati rast potražnje a to onda uvijek ima za posljedicu….[smiley1]

…pad na 299,00 !!!!!!!!!!!!!!!!

I love the Smell of Profits in the Morning


Da li je netko vidio konsolidirano izvješće? ”

A da malo budeš vrijedan: http://www.crosec.hr/jik Ledo uvijek u prvom kvartalu iskaže gubitak.

Nisam pitao bez veze. Zanimaju me konsolidirani prihodi i dobit.

Konsolidacija izvješća
Izvješće je konsolidirano: Ne

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


to je jedna, ostale, LEDO?

Lizat ce L

Od Jane pocrniš. [smiley2]

Inace, reklamiraju ju kao vodu od koje se mrsavi i dobivaju sexy bokovi! [smiley11][smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

kakav amaterski pokušaj rušenja cijene JDPL, mora da se nešto kuha u pozadini. Prvo prodano 173 kom po bidu do granice od 430 kn i onda stavljen nalog na kupnju 150 kom na 440 kn na bidu i za prodaju 13 kom na 460 kn na asku!

Hogar vozi Volvo

HDEL je za poludit.
Odnos kupnje i prodaje je 6x veći na kupnji a transakcije ipak prolaze po bidu [smiley5]

Imate 1Q za Jamnicu, Konzum, Ledo, Zvijezdu i PIK Vinkovce na ZSE.

No respect


Imate 1Q za Jamnicu, Konzum, Ledo, Zvijezdu i PIK Vinkovce na ZSE.

Ne znam koja me od nabrojanih 5 manje zanima

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Znam ja! PIVK[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Inace, lijep potez na AGMM..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


to je jedna, ostale, LEDO?
Lizat ce L SLK: ” Od Jane pocrniš. [smiley2] ” Inace, reklamiraju ju kao vodu od koje se mrsavi i dobivaju sexy bokovi! [smiley11][smiley11]
[/quote]

Isti efekt se dobije i s ricinusovim uljem, ali ga se ne mora popiti desetine litara.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close