Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki, ne znam za vas, ali ja sam uplatio porez na kapitalnu dobit za prošlu godinu, ne mnogo, ali čovjeka veseli. I mislim da već sad dugujem nekoliko tisuća kad bih prodao. Idemo dalje!!! – rekao bi čika Smradaner.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ma što mi pisali i risali, vidi se po trgovanju zadnjih dana da prodaje nema po nižim cijenama
ovo će morati ići gore bez obzira što se sada još štopa, prvenstveno dionice iz sastavnice Crobexa
živi bili pa vidjeli da će to naglo povući a koliko će ići otom potom….

dan je pametniji od noći!


ovi zadnji komentari su u nivou s belopovim, samo idu u drugu krajnost. sve je lijepo i šareno, moš mislit. evo eksplozije iz čoška, lol!

potpisujem
za koliko smo mi u plusu on je u minusu sa propuštenom priikom
kad se to zbroji dobije se čista 0
savršenstvo
koliko neki noću sanjaju mokre snove s druge strane neki bezbižno snivaju,i opet se sve
ponišava znači čista 0
svatko je dobio ono što si je izabrao i želio
čisti win-win,savršenstvo
neka ostane tako kako je ,neka smo svi sretni i
neka cvijeta cvijetova 100,1000,1000000….
obečavam da ću jednog dana kada dođe korekcija biti sretan a nadam se da će i pesimisti tog dana nešto kupiti i usrećiti sebe te da nećemo morati mi optimisti morati sve sami kupiti što će se nuditi na akciji,diskontu,promociji…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

I meni je sumljivo što raste nakon 5 godina.
Hvala druže na upozorenju.

Europa otvara u minusu oko 0,30 % … u iščekivanju inauguracije.

ZSE počelo trgovanje isključivo nekim smješnim dionicama (osim HPB).
Sve ostalo zamrznuto.

Građevinari se odmrznuli

koja je ovo komedija s građevincima, danas…
najprije je na bezveznoj vijesti narasla ingra
zatim je zbog rasta ingre skočila +23% (!!!) tehnika
a sad je netko pomislio-pa što ne bi i DLKV pa i njega malo napumpali
komedija od burze

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo,
sad će kolega korekcija, ne se jediti, ako je itko od navedenih trebao rasti onda je to posljednja, ali ta se gadno štopa, crveno na D:S-Križevci, čudan neki prometnik, možda je na stručnom osposobljavanju

@belupo ti ako si stvarno u cashu i cekas korekciju kao sto pises po forumu, mora da imas zivcani slom kada pogledas gledalicu. Nebi ti bio u kozi.

P.S. Mene hvata glavobolja od silnog zelenila, trazim Aspirine po kuci.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Smiješno je biti u cashu u ovo vrijeme… treba doista biti “ekspert” za tako nešto..
Nakon 8 godina suza, plača i škrguta zubi na ZSE, konačno se malčice sve pokrenulo, a pojedinci tupe o korekciji…bilo bi tragično da nije smiješno…

Kaj očekujete sutra? Nastavak u istom tonu kao u petak ili? :-))


Smiješno je biti u cashu u ovo vrijeme… treba doista biti "ekspert" za tako nešto..
Nakon 8 godina suza, plača i škrguta zubi na ZSE, konačno se malčice sve pokrenulo, a pojedinci tupe o korekciji…bilo bi tragično da nije smiješno…

smiješno je da sudite po sebi. mnogi bi rado bili u dionicama, ali nemaju keša…većina i je u dionicama, ali su sada u minusu samo 50%, a donedavno su bili u minusu 85%…to je slika naše burze. zato i kažem, bez novih ulagača ovo neće tako jednostavno rasti..i nikad, ali nikad se ne rugajte ili ne osuđujte drugačiji pristup ulaganju jer će vam se to vratiti.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close