Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čim dežurni pesimisti koji su propustili radi svojeg pesimizma čuda ponovo najavljuju pad,prva pomisao mi je:super,biće još bolje jer ne kažu badava stari ljudi da “ne laje pas radi sela već radi sebe”
možda i griješim,nebi bilo…
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

baš me interesira kad će strijela koja je napeta krenuti u let…….let u nebesa
da je tako stanje vide i pesimisti, ali su u kešu, pa je normalno da u ovom vremenu nakupuju što je još povoljno.
požurite za mjesec dana će biti prekasno, i da ne zaboravim, ovo ću kopirati kad se ostvari da se ne zaboravi.

dan je pametniji od noći!

http://www.tportal.hr/biznis/trendovi/460560/Ekonomski-institut-Nastavlja-se-ubrzavanje-ekonomske-aktivnost.html
bdp će biti na 3%

@belupo
imate li vi kolega barem približno nekakav timing te korekcije, ovako svi strepe i čekaju da vi kažete da je prošla, nitko se ne usudi značajnije kupovati

ma što rade ovi, halo, korekciju čekamo, hej vi na Janafu, belupo će vam cijevi probušiti

Janaf se konačno razdrmao danas. Banke također.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kako bull run bude hvatao zamah tako ce sve vise biti ovakvih izboja, ali i volatilnosti. Zaradit ce samo hladnokrvni igraci iliti oni koji se suzdrze od prodaje do samog vrha ciklusa. Dok u USA raste GDP, tj. dok tamo nema recesije ni ovdje nema zime, odnosno razloga za prodaju. Treba skroz isusiti ask, za one koji ne zele jeftino da kupuju skuplje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Onaj tko se u ovom ciklusu zadovoljava s 3, 6 ili 10-20% taj je omasio ceo fudbal. Vrh ce biti na Crobi 4-5 hiljada, a mozda i vise. Trgovanje prije toga samo ako dionici prijeti stecaj. Ali ozbiljni ljudi to niti ne kupuju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kako bull run bude hvatao zamah tako ce sve vise biti ovakvih izboja, ali i volatilnosti. Zaradit ce samo hladnokrvni igraci iliti oni koji se suzdrze od prodaje do samog vrha ciklusa. Dok u USA raste GDP, tj. dok tamo nema recesije ni ovdje nema zime, odnosno razloga za prodaju. Treba skroz isusiti ask, za one koji ne zele jeftino da kupuju skuplje.

Onaj tko se u ovom ciklusu zadovoljava s 3, 6 ili 10-20% taj je omasio ceo fudbal. Vrh ce biti na Crobi 4-5 hiljada, a mozda i vise. Trgovanje prije toga samo ako dionici prijeti stecaj. Ali ozbiljni ljudi to niti ne kupuju.

upravo tako.
svatko u životu dobije što si izabere + nitko ne dobije u životu više nego si želi,samo jednako ili manje zar ne?
a dali je mudro,pametno željeti mrvice,malo,više puno,jako puno pokazat će vrijeme.
nagledao sam se u životu mnogo nezadovoljnih,razočaranih,jalnih koji su dobili što su si željeli pa bi bilo mudro prije prodaje dobro razmisliti,razmotriti jer “poslije hebanja nema kajanja” zar ne?
srećom za one,nas koji kupujemo da se često ne….
svakom novom kupoprodajom dionice prelaze u čvrše ruke,ruke koje žele više
pa će i oni koji prodaju skuplje “platiti” ponovnu kupnju.
osobno priželjkujem da se taj proces što više ubrza,prije ćemo mi nedrhtavi i koji se ne zadovoljavamo sa mrvicama citius,altuis,fortius…
a oni koji nisu kao mi će drugi put “pametnije,mudrije…
svaka se škola mora platiti,besplatnog ručka nema zar ne?
+ nema bolje škole od one ne vl. koži,garancija “upijanja” 100%
neprocjenjivo
to su draži života bez kojih bi vrijedio manje,složit će se svi….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Frende
Kad prodamo ovaj bull run za godinu dve tri ima da se nadjemo i izbijemo iz cipela sa svime sto vole mladi. I dobro nasmijemo svima koji su poceli nevoljko ulaziti na Crobi 4700.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dečki, mislim da ste previše oprezni i obazrivi u svojim predviđanjima, ja mislim da će za dvije godine, dva mjeseca i 26 dana ovdje biti nenadmašan ATH, Crobi najmanje 6495,9 bodova.
Ima da ih sve kar.mo u pakšu ko danas nije poslušao i kupio u 16:29:59.
Srećom, imaju prilike još samo sutra. ;-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ovi zadnji komentari su u nivou s belopovim, samo idu u drugu krajnost. sve je lijepo i šareno, moš mislit. evo eksplozije iz čoška, lol!

New Report

Close