Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ migra
samo sam iskren po pitanju ulaganja u građevince, ništa drugo, te shodno tome prihvaćam odgovornost, kritike, nisam nikada napisao da u mom žitu nema kukolja, ali ga čistim koliko mogu, za sada ga je sve manje, ali sve neću nikada počistiti, jer se pojavljuje na drugim dionicama, osim da krenu svi odjednom, lp

@migra građevinci su toliko duboko da je i mali pomak kad se izrazi u postotcima ogroman. imam neke od prije sa minusom i još nisam zagrijan da tamo vršim dokup. sve u svoje vrijeme. pogrešno bi bilo misliti da su za ovaj rast zaslužno mali ulagači koji su se gle čuda od jednom osvijestili. po veličini naloga se vidi da su institucionalni igrači malo otpustili kočnicu. samim time ovaj rast je ponuđena mrkva malima. na kraju krajeva nije bitno kako raste dok raste.

who dares, wins

jasno je kolega belupo da vi kupujete, samo nije jasno, drukate li samo za sebe ili za ekipu, a korekcije će sigurno biti, da se počisti još koliko može dionica od onih, koji nemaju vremena čekati 3000

gradjevinci moraju popraviti neto dobit pa onda mozemo ocekivati jaci pomak.

a do tada uzivanje u turistima. nakon toga cemo na industriju, prehranu/transport pa tek onda na gradjevinu.

@moller
naravno da sad po ovim cijenama više ne kupujem, ali ništa me ne priječi napisati svoje mišljenje kako je ovo vrh vala i kako treba očekivati jaču korekciju na ZSE….a drukerima koji su još u dionicama naravno da ne odgovara da netko napiše istinu jer im je cilj uvaljati svoje dionice naivnima prije pada tržišta

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
ima li koje tržište drugačije ?
ovo je spremno do 2130-2150

moller
ma može se sa 10-ak fondovskih dionica i dići na te razine, ali nitko drugi ne kupuje ostale dionice osim malih koji su već unutra i koji će prvi rasprodati cijeli portfelj na prvi znak crvenila…ovaj rast nema zdrave temelje, to je problem

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

huh… CROBEX 2071..

Koji rally!!!

Da, rally ali ja sam očito u nekim malo lošijim dionicama pa baš i ne osjetim. Za sad me šiša Crobex u ovoj godini. Ponajviše zbog RIVP.

使用を信頼し、あなた自身の能力の





belupo
Ništa ne kupujem, kupio sam već.
Ništa ne prodajem, prodao sam što sam mislio.
Gledam i uživam, takav jer trenutak, koji ti nikako da skužiš.
I tu i tamo postam nešto da objasnim zašto i ja i svijet i mi svi skupa mislimo tako kako mislimo.
Naivci su oni koji čekaju 10% korekcije da uđu.
To je sve.

mene to tvoje laprdanje uopće ne tangira, samo nastavi, glas istine kontra drukera nećeš zaustaviti!
[/quote]

E sad , pitanje je , tko je glas istine , a tko druker ? Odgovor mislim svi znamo .
[/quote]

navlačite ljude da kupuju skupe dionice nakon što ste se natrpali dionicama po nižim cijenama! zaista nije teško zaključiti tko je drukerčina
[/quote]

Moglo bi se isto reći da ti navlačiš ljude da prodaju , dok ti istovremeno kupuješ 🙂 Oladi malo , da ti srce ne otkaže .


Moglo bi se isto reći da ti navlačiš ljude da prodaju , dok ti istovremeno kupuješ 🙂 Oladi malo , da ti srce ne otkaže .

ne laži! nigdje ne savjetujem ljude da prodaju, samo savjetujem da se sada ne kupuju dionice nakon višemjesečnog rasta, tj. na vrhu cijene jer se očekuje jača korekcija

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ja imam i dionice po vlastitom izboru i debeli udjel u jednom fondu. Diverzifikacija…
Ali ide ko grom, a tek je počela godina. Tek kad dođe GDP pa kreditni rejting pa dolazak stranaca pa … Jooooooj…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close