Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a Crobex konstrukt smrznuo

on je zadnji na redu. tek u finalu.

who dares, wins

Crobex u ovoj godini cca 2,7%… neloše, rekao bih..

Čeka on korekciju par godina. U međuvremenu nema normalne dionice koja nije skočila stotinjak posto.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



belupo
Ništa ne kupujem, kupio sam već.
Ništa ne prodajem, prodao sam što sam mislio.
Gledam i uživam, takav jer trenutak, koji ti nikako da skužiš.
I tu i tamo postam nešto da objasnim zašto i ja i svijet i mi svi skupa mislimo tako kako mislimo.
Naivci su oni koji čekaju 10% korekcije da uđu.
To je sve.

mene to tvoje laprdanje uopće ne tangira, samo nastavi, glas istine kontra drukera nećeš zaustaviti!
[/quote]

E sad , pitanje je , tko je glas istine , a tko druker ? Odgovor mislim svi znamo .

belupo
Ovo je pocetak uspona Crobex-a na preko 5000 bodova. A ti laj na mesecinu i propustaj vlakove. Hrvatski GDP ce kroz 2-3 godine dosegnuti onaj iz 2008. Sto znaci isti takav Crobi. Mozda i vise. Ne razumijem te uopce, sto ti je?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



a Crobex konstrukt smrznuo

on je zadnji na redu. tek u finalu.
[/quote]

“au contre”
kolege pročitajte zadnje komentare na temi građevinski sektor i uvidjet ćete razmjere svoje trenutne neupućenosti da ne napišem neke teže kvalifikacije 🙂

1.crobex konstrukt je drvo od kojeg se ne vidi šuma(4 od 6 građevinara nisu unutra duže vrijeme)
2.građevinski sektor u 2016 pobijedio crobex sa skoro punim krugom zakašnjenja.
prinos>35,5%
3.trend dodatno pojačan i u 2017 = trenutni prinos na građevinskom sektoru je >6,3%
u isto vrijeme crobex +3,1%
4. u današnjem danu građevinski sektor je +1,69% a crobex contrukt -0,32%
i danas je crobex izgubio od ovog sektora.

odavno je bilo najbolje zanemariti postojanje cobex construkta,do sljedeće revizije to će i dalje biti drvo od kojeg se ne vidi šuma.

bilo bi mudro ponovo zagrebati ispod površine i uzeti u razmatranje djelomičnu participaciju jer potvrda o vlaku koji je krenuo sa perona nije baš više tako friška.
počelo se na ovom sektoru “šamarati” sa poslovima u mlrd eur pa…
tsunami poslova je navodno na putu,živi bili… tko će ga dočekati,preživjeti,naplatiti…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://vijesti.hrt.hr/369152/svjetska-banka-za-hrvatsku-podignute-procjene-rasta

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@migra
slobodno vi napišite i tu težu kvalifikaciju, jer mi to zaslužujemo, obzirom na ulaganje u građevince, ali kada krenu, molim da ju povučete

ovo na RIVP je pogled u budućnost. osobno mislim da ima boljih prilika ali tamo više nitko ništa ne pita, svima je bitno da je firma dobra i da je to branša koja je IN… tako će u budućnosti biti na svim dionicama jer ima ih na tone koje imaju još bolje fundamente od RIVP ali za sada stoje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


http://vijesti.hrt.hr/369152/svjetska-banka-za-hrvatsku-podignute-procjene-rasta

još samo da dobijemo potvrdu od kolege belupa, dajte ljudi pomalo, mora nekada i korekcija


belupo
Ovo je pocetak uspona Crobex-a na preko 5000 bodova. A ti laj na mesecinu i propustaj vlakove. Hrvatski GDP ce kroz 2-3 godine dosegnuti onaj iz 2008. Sto znaci isti takav Crobi. Mozda i vise. Ne razumijem te uopce, sto ti je?

samo ti navlači naivce drukeru ne bi li im uvalio dionice koje imaš u portfelju…jasno je i tebi što će biti kad vani krene jače crvenilo…a hoće!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




belupo
Ništa ne kupujem, kupio sam već.
Ništa ne prodajem, prodao sam što sam mislio.
Gledam i uživam, takav jer trenutak, koji ti nikako da skužiš.
I tu i tamo postam nešto da objasnim zašto i ja i svijet i mi svi skupa mislimo tako kako mislimo.
Naivci su oni koji čekaju 10% korekcije da uđu.
To je sve.

mene to tvoje laprdanje uopće ne tangira, samo nastavi, glas istine kontra drukera nećeš zaustaviti!
[/quote]

E sad , pitanje je , tko je glas istine , a tko druker ? Odgovor mislim svi znamo .
[/quote]

navlačite ljude da kupuju skupe dionice nakon što ste se natrpali dionicama po nižim cijenama! zaista nije teško zaključiti tko je drukerčina

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close