Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, razvaljivanje CROBEXa: 2059

Trijumf optimizma!

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

potvrda pračke -katapulta ili prerano za konstataciju pri crobex 2060 ?
zeleni se zse “livada” a čapa se šta se stigne kao da nema sutra.
ako probijemo 2080-2100 pozornica će biti postavljena za ubrzani,expresni scenarij.
možda griješim,nebi bilo…
neka bude i i spori scenarij ja se neću žaliti.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Probili smo psihološki na 2000 i probili smo navodno nekakav tehnički na 2033. Dakle slijedi jedan ugodan period. Dokle? Ne znam, što duže nadam se.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

HT je gurnuo crobex +1,14%, a sve to na pogrešno interpretiranoj informaciji o kupnji CG telekoma kao nečem pozitivnom za male dioničare…ali ubrzo će se to vratiti u realne okvire i tu dočekati jaku korekciju koja je na ZSE neizbježna

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


HT je gurnuo crobex +1,14%, a sve to na pogrešno interpretiranoj informaciji o kupnji CG telekoma kao nečem pozitivnom za male dioničare…ali ubrzo će se to vratiti u realne okvire i tu dočekati jaku korekciju koja je na ZSE neizbježna

korekcija će biti, ne jaka i to je neminovno, no rast će se nastaviti i to je neminovno i to tijekom cijele ove godine. nedaj bože rata ili nesreće, a to mi nemožemo predvidjeti niti znati.
sretno

dan je pametniji od noći!

Ne sjecam se kada je zadnji puta bila ovakva dinamika na forumu. I to nesto govori. 😉


Ne sjecam se kada je zadnji puta bila ovakva dinamika na forumu. I to nesto govori. 😉

a je, drukeri mahnito drukaju da navuku zadnje naivce s kešom i uvale im svoje dionice po ovako visokim cijenama, ali prošla su ta vremena, sad možete jedino raditi što i zadnjih mjesec dana- sami dizati svoje dionice dok netko ne iskoči iz deala i ne natrpa vas na kupnji pa spremi keš u džep

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Sve radio stanice vrte vijest o HTovom preuzmanju CG telekoma i CROBEXu na najvisim razinama u zadnjih 6 godina.

Branitelji traze dionice HEPa, itd…

Dionice opet postaju IN… 😉

belupo
Ništa ne kupujem, kupio sam već.
Ništa ne prodajem, prodao sam što sam mislio.
Gledam i uživam, takav jer trenutak, koji ti nikako da skužiš.
I tu i tamo postam nešto da objasnim zašto i ja i svijet i mi svi skupa mislimo tako kako mislimo.
Naivci su oni koji čekaju 10% korekcije da uđu.
To je sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

a Crobex konstrukt smrznuo


belupo
Ništa ne kupujem, kupio sam već.
Ništa ne prodajem, prodao sam što sam mislio.
Gledam i uživam, takav jer trenutak, koji ti nikako da skužiš.
I tu i tamo postam nešto da objasnim zašto i ja i svijet i mi svi skupa mislimo tako kako mislimo.
Naivci su oni koji čekaju 10% korekcije da uđu.
To je sve.

mene to tvoje laprdanje uopće ne tangira, samo nastavi, glas istine kontra drukera nećeš zaustaviti!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close