Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od kada se SSSR raspao treba im novi neprijatelj pa su ga IZMISLILI da je među njima pa si tako sami bombe postavljaju i plaše narod!

Fino, brzo, jednostavno i kratko.
Ovo radi.

Prenosim sa hr.misc.financije

“From: luka.jandric@gmail.com

za one koje zele pratiti svoje stanje preko mobitela…(na moru na
jahti 🙂

url je npr…

http://fly.cc.fer.hr/~jandric/stocks.php?stocks=INA-R-A:10,ATPL-R-A:20

dakle sintaksa je ?stocks=imedionice:kolicina,imedionice2:kolicina2

brojevi se vuku direktno sa ZSE (15min delay), a cache se jos gradi pa
mozda jos nisu sve dionice usle.”

Nadam se da ce nekome biti od koristi.

Hvala, ja pokusavao nesto i nasao, ali samo na kraju dana izvjesce, igrao sam se malo s mob-om na moru u stanju apstinencijske krize…

http://www.zse/wap/XXXX-R-A

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Hvala, ja pokusavao nesto i nasao, ali samo na kraju dana izvjesce, igrao sam se malo s mob-om na moru u stanju apstinencijske krize…

http://www.zse/wap/XXXX-R-A

Odlično. Daje osam podataka za dionicu (najviša, najniža, prodaja, kupnja, zadnja, prosječna, promet, postotak promjene), a uzima samo 60 lipa po gledanju.

I super što ima samo za kraj dana. Taman mi to i treba.

No respect

Može li mi netko objasniti zašto su toliko rasle Todorićeve uzdanice (JMNC, KNZM, ZVZD, LEDO), a rezultati ništa bolji od prošle godine osim Zvijezde, a i ni to nije nešto super. Npr. Ledo, isti gubitak kao prošle godine rastao skoro 100%.

npr. JMNC ulazi na američko i portugalsko tržište,Todorić je najavio jaku izvoznu ofenzivu s mineralnom vodom,to će u skoroj budućnosti donositi jaku zaradu i onda investitori počinju biti zainteresirari što uzrokuje rast potražnje za dionicom što ima posljedicu rast cijene dionice…..[smiley2]

Novac je kisik burze!

to je jedna, ostale, LEDO?

E moj analiza,malo prolistaj pa vidi kakvi su im razvojni planovi i kakva je realnost da ih ostvare…….
Ti bi sad sve na pladnju[smiley1]

Novac je kisik burze!


Može li mi netko objasniti zašto su toliko rasle Todorićeve uzdanice (JMNC, KNZM, ZVZD, LEDO), a rezultati ništa bolji od prošle godine osim Zvijezde, a i ni to nije nešto super. Npr. Ledo, isti gubitak kao prošle godine rastao skoro 100%.
[/quot

Čudno pitanje, inmpozantan rast dobiti na godišnjoj osnovi, 2005. 34.525.526 kn a 2006. 44.170.359 kn. Ledo je najbolja Todorićeva firma, pogoni u 4 države, organizacija i ustroj savršeni. To je firma koju tek čeka regionalni rast. I jedna insude informacija, čeka se potpisivanje ugovora o distribuciji u Rusiji (dobro ste pročitali) a zbog neuobičajeno toplog vremena (ali i zbog nekih strateških saveza – Milka), polugodišnji će rezultati biti NEVJEROJATNI!

Što misliš zašto je kupnja tako jaka, bilo bi tu posla za Samodola.

ako ništa drugo naveli smo jednog člana na novi nick


ako ništa drugo naveli smo jednog člana na novi nick

Ne pratim ostale dionice iz Agrokora pa ti neznam puno reći,uglavnom nebi ih kupovao sada po ovim cijenama.
Belje je prava investicija s kojom nemaš straha,možeš mirno spavati jer oni su 100% okrenuli novi pravac i pravih vijesti će tek biti što će uzrokovati rast potražnje a to onda uvijek ima za posljedicu….[smiley1]

Novac je kisik burze!


Može li mi netko objasniti zašto su toliko rasle Todorićeve uzdanice (JMNC, KNZM, ZVZD, LEDO), a rezultati ništa bolji od prošle godine osim Zvijezde, a i ni to nije nešto super. Npr. Ledo, isti gubitak kao prošle godine rastao skoro 100%.

Slično će se mnogi pitati u drugoj polovici godine za Belje. Neće im ništa biti jasno.

Glede Leda, koliki su uopće prihodi i dobit Leda??? Da li je netko vidio konsolidirano izvješće?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close