Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


osjeti se na tržištu da vas nema !
ipak raste ali je promet pao.


priceless
od mene nominacija za vic tjedna a možda i mjeseca na forumu poslovnog.
nastavite kolega da prikratimo vrijeme dok ne stignu kupci,skijaši,štediše,nevjerne_tome,”opečeni”,”skuhani”,”pohani””izgradelani”,
željni srdela snacka sa šlagom…….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Predpostavljam kad se f. manageri vrate sa skijanja!!!

… Ili su se našli na skijanju pa sad koordinirano tuku po kuhanom i ZSE 🙂

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

zlatek@
dali ste mislili da zajedno “kuju plan”?
osobno mislim da nebi oni to nikad….
ako je, dogodilo se slučajno.
da bi mogli imati materijala za raspravu mogli bi.
recimo ako navali likvidnost nije zgorega imati neki plan,zar nemamo svi mi neki plan za razne scenarije?
vrijedi naravno za scenario u svim smjerovima.
da nebi netko ….
mene osobno žulja neki cash i ako može za kolege pesimiste ,štediše i mene malo više po bid-u a manje po ask-u.
kako bi jedan kolega rekao “jača korekcija”
ja ću pomoći u “spašavanju,”učiniti “dobro” i zahvaliti kao i nemali broj puta do sada.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Agrokor ima pad kreditnog rejtinga.Logično jer kao prezaduženoj firmi rast kamatnih stopa poskupljuje kreditiranje.S druge strane možda će Agrokor morati i nešto prodati radi smanjena zaduženosti.
Da li će na bubanj BELJE ili možda VUPIK ili Zvijezda jer je prilično narasla.Mislim da treba kupovati
dionice kojima je vlasnik Agrokor,narčito, ako je cijena dionice ispod tromjesječnog prosjeka.Tako ćemo izbjeći gubitak u delistingu ,a u preuzimanju ,dao BOG,mogli bi proći puno bolje!!!!!!!!

znači iz uobićajenih stečajuša prebacio si se u vupik, belje, zvzd….pouzdan znak za bežaniju iz tih dionica

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!






zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

Ti cekas korekciju vec 2 godine
[/quote]

sve do sada sam i kupovao i prodavao, ali sad više ne kupujem dok se ne odigra jedna dobra korekcija i skreše ove napuhane balone
[/quote]
vama bi kolega najbolje odgovarala jedna korekcija vida, jer očito ne vidite što se ovdje na tržištu događa, samo vidite nekakve balone, a oni su tek do pola napuhani ili ako vama bolje odgovara ispuhani, ZSE je na putu da krene punim plućima u napuhivanje, a onda do 3000 nema hvatanja daha

http://www.cnbc.com/2017/01/09/donald-trump-plans-will-double-gdp-growth-by-2018-deutsche-bank-says.html

Naravno, sve treba uzeti sa zrnom soli, ali tip ce gurati naprijed, trositi novce na obnovu itd. sto ce sigurno dati odredjeni zamah, kratkorocno i srednjerocno. A to je jedino sto me zanima, da nama da vremena za rast.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.




zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

uz dužno poštovanje, kolega, mislim (ne samo ja) da ćeš se i načekati!

Pa mi čekamo već 8-9 godina na rast. Može on toliko čekati i na malo jaču korekciju…Što je to 8-9 godina…začas proleti… 🙂

Vi ste njega krivo razumili… Čovik ne vidi, čeka korekciju vida, naručija se priko socijalnog, triba čekat godinama… Dajte malo razumjevanja!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

KressoM 😂😅😉

http://finance.yahoo.com/news/huge-reversal-might-place-could-201700806.html

Ovo je na tragu iste price: jos ce brutalno mnogo para doci u dionice, i to iz dva razloga:
– dionice zaradjuju vise od obveznica koje su sad pri vrhu i padat ce zbog rasta kamata, a stednja je nula,
– jedino dionicka trzista imaju dovoljno veliku dubinu i sirinu da prime taj novac.
Plus ocekivana nova americka politika koja obecava jaci rast.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.





zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

uz dužno poštovanje, kolega, mislim (ne samo ja) da ćeš se i načekati!
[/quote]

pa meni je vrlo drago da ste ti i ekipa do grla u dionicama, imat će tko prodavati i rušiti cijene kad uskoro krene korekcija 😉

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close