Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!

crobex i dalje po planu ali bome turistima se plafon još ne nazire. mnogi koji su prodali će se još čudom čuditi.

who dares, wins



zaboravio sam nadodati da naši stari i još kažu da postoji i ranoproljetno sijanje za one koji nisu stigli na jesen,da nije to kao jesensko ali da je puno bolje nego nikakvo i da nije mudro pametno u životu propuštati žetve.+ da su oni koji ipak jesu propuštali nakon toga bili,mudriji,pametniji i nakon toga bolje u budućnosti planirali…

koja su ovo lupetanja, strašno….
[/quote]

bili su “naši stari” jako mudri,pametni jer da nisu nebi ni nas danas bilo.
po tim “lupetanjima” si mogao biti danas sretniji,bogatiji,pametniji,zdraviji,mudriji…
sretno u neinvestiranju
propušteno je izgledno bitno manje od onog što će biti…
kao što sam nedavno napsao potoci će se uskoro pretvoriti u rijeke suza boli,jala,žuči…
svakome po vlastitom izboru,neznam za poštenije.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Mali promet, ali rast je rast. Nema majci.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Mali promet, ali rast je rast. Nema majci.

bio je “promet” na <1600 prošlo ljeto još bitno manji.
a to je tada bio dokaz čega???
sada smo svi generali poslije bitke,dobro bilo je par pojedinaca...
to je bio prošlo ljeto dokaz da nije bilo prodavača za prodaju po tadašnjim cijenama.
za koji mjesec svi ćemo biti opet generali....
i biće opet klapsko,zborno pjevanje,možda i live koncert...

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Trebat će onda strpljenja. Jačeg 🙂




zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

Predpostavljam kad se f. manageri vrate sa skijanja!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

Ti cekas korekciju vec 2 godine





zar doista 10 minuta nema niti jedne transakcije na ZSE?? koma….

kolega
pa poduzmi nešto!
[/quote]

nisam lud kupovati po ovim cijenama, čekam korekciju…i to malo jaču
[/quote]

Ti cekas korekciju vec 2 godine
[/quote]

sve do sada sam i kupovao i prodavao, ali sad više ne kupujem dok se ne odigra jedna dobra korekcija i skreše ove napuhane balone

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

osjeti se na tržištu da vas nema !
ipak raste ali je promet pao.

Agrokor ima pad kreditnog rejtinga.Logično jer kao prezaduženoj firmi rast kamatnih stopa poskupljuje kreditiranje.S druge strane možda će Agrokor morati i nešto prodati radi smanjena zaduženosti.
Da li će na bubanj BELJE ili možda VUPIK ili Zvijezda jer je prilično narasla.Mislim da treba kupovati
dionice kojima je vlasnik Agrokor,narčito, ako je cijena dionice ispod tromjesječnog prosjeka.Tako ćemo izbjeći gubitak u delistingu ,a u preuzimanju ,dao BOG,mogli bi proći puno bolje!!!!!!!!

New Report

Close