Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ocekujem minimum 2200 vec tijekom prvog kvartala. Svoje predvidjanje temeljim na daljnjem padu kamata na stednju te ocekivanim vijestima:
– objava DZS o rastu u 2016
– revizija kreditnog rejtinga (pogledajte na Investing, prinosi na HR obveznice padaju vec tjednima u ocekivanju toga, a to je svjetsko trziste)
– nastavak price o Hepu i Ini
– generalno bolji rezultati firmi nego prije
Takodjer, uskoro pocinje pisanje po novinama kako Crobex raste i onda stizu drugi. Ljudi su povodljivi… To nije upitno. Bolje je biti unutra.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Na temelju cega ovaj RIVP raste?!


Što se CROBEXA tiče isti bi sad mogao se dići i doći do 2300 s obzirom na vjetar u leđa koji mu puše…

nema tu nikakvog vjetra, crobex je jučer napucan na malom (redovnom, dioničkom) prometu jer su mali kokošari skužili da su pravi investitori na skijanju pa su mislili malo uskomešati vodu sa svojom sićom na računima…ali bit će to kratkog daha

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Trenutno najbolja firma u HR?

Prejaka bilanca, definirani ciljevi i prioriteti.
Investicije u tijeku, već se zna što će se raditi 2017/18.
Osvojen Krk i Rab.
Potpisani trogodišnji ugovori o popunjenju kapaciteta.
Rastuća dividenda.
Najperspektivniji sektor.

=

Raste cijena dionice 🙂


Na temelju cega ovaj RIVP raste?!


Na temelju cega ovaj RIVP raste?!

Na temelju veće potražnje od ponude.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Na temelju cega ovaj RIVP raste?!

nemam rivp ali pratim i držim da ima jakih temelja za rast a najvažniji je po meni taj što domaća “pamet” ne želi kupovati na zse pa to radi strana pamet koja ne može biti nikad tako pametna kao domaća ali očito dovoljno da se opet nakrca se dionicama prije domaće pameti i da joj prodaje u nekoj budućnosti po bitno većim cijenama
o evolucijo,teška li si….
a šta ćeš kada se nema vremena u životu za raditi na vlastitom financijskom opismenjavanju.
prioritet su sapunice,šoping centri,facebook….
sretan sam da živim u državi tako bogatih ljudi da namjerno ne žele zarađivati već velikodušno propuštaju zaradu drugima,nama….
ima i ovdje prisutnih kolega koji su ponosni,sretni da nisu,neće zaraditi…
“100 x hvala”
moralne su to visine o kojima mi obični smrtnici ne možemo….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ova mi naša burza sve više liči na situaciju sa izbjeglicama koji ne pitaju za cijenu kod mafije samo da se ukrcaju na olupinu od broda i pređu na drugu stranu za boljim životom a kada ih se dovoljno nakrcalo i brod isplovi na otvoreno more počme ulaziti voda i ljudi se utope.samo se rijetki uspiju spasiti.spasiti će se oni koji sada nagovaraju jer vam eto žele dobro.


ova mi naša burza sve više liči na situaciju sa izbjeglicama koji ne pitaju za cijenu kod mafije samo da se ukrcaju na olupinu od broda i pređu na drugu stranu za boljim životom a kada ih se dovoljno nakrcalo i brod isplovi na otvoreno more počme ulaziti voda i ljudi se utope.samo se rijetki uspiju spasiti.spasiti će se oni koji sada nagovaraju jer vam eto žele dobro.

A ti, kako vidim, izbjeglicama tumačiš kako im je perspektiva puno bolja ako ostanu u Siriji. :-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ovo je sadašnjost…

Bitcoin u 2016. godini nadmašio sve standardne valute

migra
Ima ljudi koji ne primjecuju da vise nema dana ispod 10 milja redovnog dionickog prometa. A kad bude 20 bit ce kasno…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

danas lagano kupljenje ostataka sa prodaje, i unovčavanja zarade dnevnih trgovanja od jučer
ali sve više dionica u opticaju trgovine na burzi, glad za dionicama se osjeća
sve veći promet na burzi, a biti će još veći
sve više reklamiranja i akcija na kupnji fondova, osjeti se prelivanje novca sa štednje
budući pozitivni rezultati i informacije će potaći daljnji rast vrijednosti dionica i crobexa
ljeto ćemo dočekati na crobexu 2200-2300
tako netko i pokaza na tehničkoj analizi

dan je pametniji od noći!


ova mi naša burza sve više liči na situaciju sa izbjeglicama koji ne pitaju za cijenu kod mafije samo da se ukrcaju na olupinu od broda i pređu na drugu stranu za boljim životom a kada ih se dovoljno nakrcalo i brod isplovi na otvoreno more počme ulaziti voda i ljudi se utope.samo se rijetki uspiju spasiti.spasiti će se oni koji sada nagovaraju jer vam eto žele dobro.

potpisujem svaku riječ…

New Report

Close