Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

raste manje više sve, a krenule su i nelikvidne. one će donijeti najveće prinose ove godine. doduše, najviše su i pale tijekom krize pa je to logično.

...povijest se ponavlja...


raste manje više sve, a krenule su i nelikvidne. one će donijeti najveće prinose ove godine. doduše, najviše su i pale tijekom krize pa je to logično.

a pogotovo jdtc zar ne kolega…

razvalilio CROBEX: 2022

..sad ce naslovi po novinama/portalima… pocelo je… 😉


odgovorno tvrdim da je 80% današnjeg prometa na ZSE ostvareno prebacivanjem dionica…a to se događa iz razloga što nema zainteresiranih niti na kupnji niti na prodaji… razlog je naravno porez na kapitalnu dobit… ovi koji trguju mogu to i dalje ćiniti sami sa sobom… prokušani recept zar ne…

ja ne trgujem sam sa sobom i sretan san da sam kupio što sam kupio zadnjih dana a i danas.
kolega sunce će se ugasiti za 5 mlrd godina,možda će prije toga i asteroid,vanzemaljci,3. sv rat ….
ali moglo se je ,može se,moći će se zaraditi brdo love ali nitko vas na to ne može natjerati,jednostavno morate sami barem pokazati želju za evolucijom.
ima onaj odličan vic o muji koji se žalio bogu da nikad nije dobio na lotu….
da nema ovakvih kao vi nebi mi koji jesmo mogli kako jesmo niti bi kako ćemo.
svakih par dana se zahvalim na tome.
puno uspjeha u neivestiranju
no hard feelings

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



raste manje više sve, a krenule su i nelikvidne. one će donijeti najveće prinose ove godine. doduše, najviše su i pale tijekom krize pa je to logično.

a pogotovo jdtc zar ne kolega…
[/quote]

jdtc je pretjerano pao jer posluje solidno, dok ostali baš i ne posluju, PSN je prošla, ročište je za mjesec dana i tada cijena, uz nove pokazatelje, može komotno na najmanje 150-200 kn za početak. uz sve, firma spada u osrednje zadužene na ZSE. mana je nelikvidnost, ali i ona će doći nakon 300-400 kuna kad je obavljena većina trgovine. dakle, da, i jdtc kolega.

...povijest se ponavlja...


razvalilio CROBEX: 2022

..sad ce naslovi po novinama/portalima… pocelo je… 😉


Je, da. Jer se u jedan dan stvara euforija. Kako da ne… Godinu dana ovako i MOŽDA onda krene euforija..

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ne valja ni pretjerana euforija, a niti je dobar pretjerani pesimizam. treba uvijek ulagati hladne glave, proučavati sve moguće efekte, bez obzira na fundamente, možda sutra biti neko sra,nje u americi, recimo da pokušaju spriječiti inauguraciju d. trumpa i slično i ode sve u p. m.
lijepo je što cijene rastu, ali daleko je to od onoga što bi neki priželjkivali i htjeli prikazati. novi ulagači i dalje ne dolaze na burzu niti je izgledno da će tako skoro doći. možda za godinu dana, prije teško. a veliki novi ulagači neće se ovdje pojaviti ni za 3 godine. nadam se da sam u krivu, ali to je realno. sve ostalo su želje nekih koji toliko izgaraju od želje da prodaju da jednostavno ne vidi realnost. a po nervoznim komentarima na moje provokacije vidljivo je da sam u pravu 100%, ne 99%. 100%. jer, ako sam sretan, onda sam smiren i onda me zaboli što neki kr.et.en piše. njih boli što ja pišem istinu već godinama.

...povijest se ponavlja...


ne valja ni pretjerana euforija, a niti je dobar pretjerani pesimizam. treba uvijek ulagati hladne glave, proučavati sve moguće efekte, bez obzira na fundamente, možda sutra biti neko sra,nje u americi, recimo da pokušaju spriječiti inauguraciju d. trumpa i slično i ode sve u p. m.
lijepo je što cijene rastu, ali daleko je to od onoga što bi neki priželjkivali i htjeli prikazati. novi ulagači i dalje ne dolaze na burzu niti je izgledno da će tako skoro doći. možda za godinu dana, prije teško. a veliki novi ulagači neće se ovdje pojaviti ni za 3 godine. nadam se da sam u krivu, ali to je realno. sve ostalo su želje nekih koji toliko izgaraju od želje da prodaju da jednostavno ne vidi realnost. a po nervoznim komentarima na moje provokacije vidljivo je da sam u pravu 100%, ne 99%. 100%. jer, ako sam sretan, onda sam smiren i onda me zaboli što neki kr.et.en piše. njih boli što ja pišem istinu već godinama.

dali ste se po toj vašoj istini u tim godinama nešto zaradili?
koliko se sjećam izjavili ste da niste i da ste radi toga sretni zar ne?
po toj vašoj” istini “ako je netko postupao niti on nije ništa kupio niti zaradio.
stvarno vam mogu biti zahvalni na vašoj istini.
ja sam “smiren” jer sam kupovao od 2010,vrlo sam zadovoljan sa zaradom na turizmu ali i ostalima.
neka ostane tako da ste vi sretni i ja sretan.
očekujem da ću na kupljenom do sada u ovoj godini još dodatno zaraditi,najviše u zadnjih 7 godina.
eto,čujemo se na kraju 2017 da rezimiramo.
sretno u neinvestiranju.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



ne valja ni pretjerana euforija, a niti je dobar pretjerani pesimizam. treba uvijek ulagati hladne glave, proučavati sve moguće efekte, bez obzira na fundamente, možda sutra biti neko sra,nje u americi, recimo da pokušaju spriječiti inauguraciju d. trumpa i slično i ode sve u p. m.
lijepo je što cijene rastu, ali daleko je to od onoga što bi neki priželjkivali i htjeli prikazati. novi ulagači i dalje ne dolaze na burzu niti je izgledno da će tako skoro doći. možda za godinu dana, prije teško. a veliki novi ulagači neće se ovdje pojaviti ni za 3 godine. nadam se da sam u krivu, ali to je realno. sve ostalo su želje nekih koji toliko izgaraju od želje da prodaju da jednostavno ne vidi realnost. a po nervoznim komentarima na moje provokacije vidljivo je da sam u pravu 100%, ne 99%. 100%. jer, ako sam sretan, onda sam smiren i onda me zaboli što neki kr.et.en piše. njih boli što ja pišem istinu već godinama.

dali ste se po toj vašoj istini u tim godinama nešto zaradili?
koliko se sjećam izjavili ste da niste i da ste radi toga sretni zar ne?
po toj vašoj" istini "ako je netko postupao niti on nije ništa kupio niti zaradio.
stvarno vam mogu biti zahvalni na vašoj istini.
ja sam "smiren" jer sam kupovao od 2010,vrlo sam zadovoljan sa zaradom na turizmu ali i ostalima.
neka ostane tako da ste vi sretni i ja sretan.
očekujem da ću na kupljenom do sada u ovoj godini još dodatno zaraditi,najviše u zadnjih 7 godina.
eto,čujemo se na kraju 2017 da rezimiramo.
sretno u neinvestiranju.

[/quote]

ja investiram, ali ne na ZSE. zasad. uvijek se može nešto povoljno kupiti. evo i danas. a ako propustim, želim svima da zarade. vi ćete zaraditi 100%, a ja 300-500%. to je razlika. ali ja ću možda i popušiti 80%, a vi ćete možda samo 40%. tu je također razlika. dakle, svatko svojemu . kruha i igara. rekao sam što mi se ne sviđa. što ne znači da neću ulagati. samo zasad neću. imam neke druge stvari na umu trenutno i ne tiču se papirića.

...povijest se ponavlja...


ne valja ni pretjerana euforija, a niti je dobar pretjerani pesimizam. treba uvijek ulagati hladne glave, proučavati sve moguće efekte, bez obzira na fundamente, možda sutra biti neko sra,nje u americi, recimo da pokušaju spriječiti inauguraciju d. trumpa i slično i ode sve u p. m.
lijepo je što cijene rastu, ali daleko je to od onoga što bi neki priželjkivali i htjeli prikazati. novi ulagači i dalje ne dolaze na burzu niti je izgledno da će tako skoro doći. možda za godinu dana, prije teško. a veliki novi ulagači neće se ovdje pojaviti ni za 3 godine. nadam se da sam u krivu, ali to je realno. sve ostalo su želje nekih koji toliko izgaraju od želje da prodaju da jednostavno ne vidi realnost. a po nervoznim komentarima na moje provokacije vidljivo je da sam u pravu 100%, ne 99%. 100%. jer, ako sam sretan, onda sam smiren i onda me zaboli što neki kr.et.en piše. njih boli što ja pišem istinu već godinama.

I ti kažeš da nije dobar ni pretjerani pesimizam?! Pa ko je viŝe od tebe crnjačio zadnjih godinu dana ? Ma daj ajde ne lupetaj ! 🙂 🙂

ja investiram, ali ne na ZSE. zasad. uvijek se može nešto povoljno kupiti. evo i danas. a ako propustim, želim svima da zarade. vi ćete zaraditi 100%, a ja 300-500%. to je razlika. ali ja ću možda i popušiti 80%, a vi ćete možda samo 40%. tu je također razlika. dakle, svatko svojemu . kruha i igara. rekao sam što mi se ne sviđa. što ne znači da neću ulagati. samo zasad neću. imam neke druge stvari na umu trenutno i ne tiču se papirića.


i ja svima želim da zarade čim više ali sam uvjeren da nitko tko nije kupio nije i ne može zaraditi.
kupnjom se preuzima rizik ali on omogučava i zaradu.
bilo je na zse prilika za zaradu da im vaših “300-500%” nije do koljena.
vrlo izgledno da ih ima i danas.
netko ih je iskoristio,netko ih koristiti,neki hoće a neki neće nikada,to su oni koji neće nikad kupiti.
zar je neinvestiranje mudar savjet,”istina”…?
za one koji nemaju dovoljno znanja iskustva postoji i opcija fondova koji su u prošloj godini ostvarili respektabilne prinose,u svakom slučaju značajno veće nego na oročenju.
i dalje ima nazse iznimno podcjenjenih dionica na kojima se imovina može kupovati po velikom diskontu.
oni koji su se silili držati oči zatvorene platili su to jako velikim oportunitetnim gubitkom na turizmu a sada su na red došli i ostali sektori za otključavanje.
na turizmu je otključavanje trajalo >5g a na ostalim sektorima će to biti izgledno bitno kraće.
živi bili…
možda griješim,nebi bilo…..

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Što se CROBEXA tiče isti bi sad mogao se dići i doći do 2300 s obzirom na vjetar u leđa koji mu puše…

New Report

Close