Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo probilo otpore, rusvaj može počet.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Ovo probilo otpore, rusvaj može počet.

redovan dionički promet na kojem je ostvaren ovaj rast je smiješan, sapienti sat!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Ovo probilo otpore, rusvaj može počet.

Rusvaj je počeo…samo to mnogi još ne vide…skužit će za koji mjesec

A BALVANA!!! :) :) :)

Ovo bi moglo biti to. Nek se mi ustalimo iznad 2000 a onda ta kota postaje potpora. Trebamo potvrdu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na mala vrata se ulazi, a na velika izlazi. Sapienti sat.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

gledam sinoć na vijestima krenuo egzodus skijaša,a danas na marketu opće zelenilo pa si mislim imaju li te dvije stvari kakvu poveznicu?
zar je moguće da su tih par menagerčića zaboravili ostaviti instrukcije?
ili namjerno nisu jer je to sve dio nekog plana?
recimo da se sve podigne kako bi se se štediše još više noću roštiljale radi već sada bitno više propuštenog od zarađenog na kamatama?
mamac za dodatno preljevanje sa oročenja na market?
ova vlada ima neusporedivo više sluha za tržište kapitala.
iz usta više visoko rangiranih političara sam čuo”da se podigne tržište kapitala..”
čak je to jedno od opravdanja za ipo hepa.
puno vode ide na mlin tržišta kapitala,nebi baš mirno spavao da nisam unutra.
možda griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Ovo probilo otpore, rusvaj može počet.

Na DLKV borba divova.
Rušenje sa 10 dionica na 13,50 a onda brutalno čiščenje sa 4 kom po 13,99.
Zaista je počeo veliki rusvaj.

Gledaš krive dionice lopina….

A BALVANA!!! :) :) :)

koji bull, ovo je neviđeno! Crobex +1,33%
a nekako mi miriši da je to tek početak jednog divnog prijateljstva!


Ovo probilo otpore, rusvaj može počet.

počelo je u 8 i 9-om mjesecu, pa malo zasluženog odmora! da se može elegantnije krenuti od nule.

odgovorno tvrdim da je 80% današnjeg prometa na ZSE ostvareno prebacivanjem dionica…a to se događa iz razloga što nema zainteresiranih niti na kupnji niti na prodaji… razlog je naravno porez na kapitalnu dobit… ovi koji trguju mogu to i dalje ćiniti sami sa sobom… prokušani recept zar ne…


odgovorno tvrdim da je 80% današnjeg prometa na ZSE ostvareno prebacivanjem dionica…a to se događa iz razloga što nema zainteresiranih niti na kupnji niti na prodaji… razlog je naravno porez na kapitalnu dobit… ovi koji trguju mogu to i dalje ćiniti sami sa sobom… prokušani recept zar ne…

Sve dionice iz crobexa 10 osim HIMR koji izlazi su narasle.a i ZABA koja bi trebala ući u Crobex 10 na mjesto HIMR.Ne raise o prebacivanju nego o kupnji dionica ,vjerovatno nekog indeksnog fonda.
Prebacvati i mučkati se trebalo događati prije 2017.jer je sada kasno za ostvariti poresku olakšicu!!!!
Samo neka raste,pa makar ih nemam u portfelju ,osim ZABE.

New Report

Close