Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT neki dan 178 danas 165?? CROBEX 1990. Pitam se koliki bi bio CROBEX da je HT ostao na 178….

使用を信頼し、あなた自身の能力の


HT neki dan 178 danas 165?? CROBEX 1990. Pitam se koliki bi bio CROBEX da je HT ostao na 178….

svi su poslali čestitke i zvali koga su trebali radi čestitanja i sada dionica mora padati, nema više SMS,MMS, ostaje nam samo PMS prije crvenila

mislio sam kako će sa Novom godinom prestati manipulacije prebacivanjem dionica ali očito to se i dalje nastavlja i to još žešćim tempom… pogledajte samo trgovanje na arnt, atpl, auhr, bd62, hhld itd. itd. itd…. naravno da će to mnoge otjerati sa naše žabokrećine a oni neka si i dalje prodaju dionice sami sebi… ovo je sramotno…


mislio sam kako će sa Novom godinom prestati manipulacije prebacivanjem dionica ali očito to se i dalje nastavlja i to još žešćim tempom… pogledajte samo trgovanje na arnt, atpl, auhr, bd62, hhld itd. itd. itd…. naravno da će to mnoge otjerati sa naše žabokrećine a oni neka si i dalje prodaju dionice sami sebi… ovo je sramotno…

Ja cu samo reci, pogledajte sta su pisali za KORF i RIVP zadnjih mekoliko godina.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

http://www.jutarnji.hr/biznis/hrvatski-strucnjaci-detaljno-izracunali-znate-li-koliko-malo-kuna-svakog-dana-treba-staviti-na-stranu-da-bi-u-mirovinu-otisli-kao-milijunasi/5456347/
Pocelo je reklamiranje dionica i fondova..
Uz ipo hepa ovdje ce se ponoviti opet 2007…
Najblji znak da nam slijedi jaki bull market

A BALVANA!!! :) :) :)

baš sam htio prokomentirat istu stvar…

još par dana dok svi ne apsolviraju poskupljenje kave od dvije kune i onda počinju kumice na placu pričat o ipo-u

nizak start što drugo…

slijedi nam precesija


mislio sam kako će sa Novom godinom prestati manipulacije prebacivanjem dionica ali očito to se i dalje nastavlja i to još žešćim tempom… pogledajte samo trgovanje na arnt, atpl, auhr, bd62, hhld itd. itd. itd…. naravno da će to mnoge otjerati sa naše žabokrećine a oni neka si i dalje prodaju dionice sami sebi… ovo je sramotno…

Daj nam samo obajsni kako se uspiješ ufilmati u te scenarije? Jel koristiš buniku ili to tako samo od sebe ide čim se probudiš ujutro? Jesi razmišljao napisati SF roman? Čini mi se da bi ti dobro išlo. Samo napiši kako vidiš svoju stvarnost i bit će to hit.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Evo nas po 15. put na 2000.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kako ce ovi bodari uzletjeti. Samo je jos ovaj tjedan stagnacija?!

Godina je tek počela. Oporavak se nazire. No, bio bi brži oporavak a Crobex viši da nam nisu naravno uveli 12 % poreza na kapitalnu dobit. Nevjerovatno, naprimjer izađem sa 100 kila zarade na nečemu, uđem u ERNT očito po 1200 dok iz svega ne izađem, platim ERNT 250 kn više nego prije godinu dana, i onda opet porez na dividendu….. I tako u krug. Moraš voljet burzu hehehehehe

bogme se počelo sve i svašta kupovati i prodavati, odmah krenulo na početku godine. nije velik promet ali ide to i ova će godina biti rekordna po prometu zadnjih godina, živi bili pa vidjeli.

dan je pametniji od noći!


Kako ce ovi bodari uzletjeti. Samo je jos ovaj tjedan stagnacija?!
zar nije to obavljeno ? stagnacija dok nadobudni ne skuze da nema novih kome ce uvalit skuplje

New Report

Close