Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo jeza goli otok šta se radi

jedva čekam da ih Pernar u saboru sve prozove javno i da ovaj kriminal bar malo posustane

Bura je pa leti smeće.]

i ovo je hrvatska destrukcija

dan je pametniji od noći!

Je, destruktivno je kupovati smeće, slažem se.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ovakove burze na svijetu nema. kad industrijska proizvodnja raste 7,1% na godišnjoj razini i 3,7% u odnosu na prethodni mjesec, u nas CROBEXi svi u padu. da su barem na istoj razini prije objave informacije, ali u padu…..nevjerojatno, kako su fond mecene dresirale menadžerčiće , dokle će to biti ovako to ovdje nitko nezna niti u primisli.

dan je pametniji od noći!

dajte nam recite što nije smeće, da podignemo cijenu, jer i smeće ima svoju cijenu.

dan je pametniji od noći!

pa aludirao sam na to da kupuju obveznice koje imaju rejting smeća. kuiš.

treba kupovati sve samo ne to smeće.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

aha

dan je pametniji od noći!

Što se živcirate – prinosi fondova za 2016. su više nego odlični. Od ponedjeljka započinje novi ciklus i već vidim nazire se kota 2300 CROBEX koncem siječnja 2017. Stoga požurite s kupnjom dok se brokeri nisu vratili sa skijanja

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Mislim da bi moralo biti barem 2500. Sad nastupa parabolicni rast. Samo da Ameri ne kliznu u recesiju…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Bura je pa leti smeće.

pogodak u sridu.

who dares, wins

Ovo bi bilo raketno gorivo za burzu kao svojevremeno ht i ina

Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ovo bi bilo raketno gorivo za burzu kao svojevremeno ht i ina

Model za otkup dionica Ine: Inicijalnom javnom ponudom prodaju 25 posto HEP-a?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close