Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se stvarno realizira vraćanje Ine u “hrvatske ruke” (što god to značilo – država, mirovinci, braniteljski fond…) s obzirom na cijenu koju se može ponuditi za dionice očekujem (tehnički) drastični pad CROBEX-a!

La vita e bella!

http://direktno.hr/en/2014/direkt/71593/Hrvatska-izgubila-arbitra%C5%BEni-spor-Plenkovi%C4%87-Otkupit-%C4%87emo-INA-u!.htm

A šta se drugo moglo i očekivat , a raznorazni ” stručnjaci” su uvjeravali hrvatsku javnost kako nema šanse da izgubimo spor . Ruši se cijela jedna lažna konstrukcija koja se gradila oko Ine svih ovih godina , počevsi sa cirkusom oko g. Sanadera , pa dalje…

Sorry!

Lažna uzbuna.

Ina nije u CROBEX-u, pa na njega niti ne može utjecati.

Nekada davno je bila.

A ja sam očito ostao u tim vremenima…

🙂

La vita e bella!

Sretan Božić i sve najbolje svim forumašima!!! Više konstruktivnih rasprava, manje osobnih prepucavanja i dokazivanja, jer dionica ima dovoljno za sve… I na kraju, da svi skupa nešto naučimo i zaradimo 🙂

Ja ću nadam se konačno naučiti da je dionica na MTP-u već delistirana i da me Kresso ne mora više ispravljati.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

🙂 Onda je moja misija ispunjena! 🙂

I tebi i ostalima sretan Bozic i svako dobro! Budite veseli i uzivajte u onome puno vaznijem od dionica… 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Čestiti božićni blagdan i porođenje isusovo!

dan je pametniji od noći!

Decki, sretan i blagoslovljen Bozic zeli vam Invest!

ako do Nove godine ne probijemo 2000, onda ćemo ostati ispod 2000, koliko ja vidim

Evo opet smo na trenutak probili, zašto kažem na trenutak, pa zato jer sad na scenu stupa mladi fond menadžer. Inače ovo s INA-om je smiješno, netko sa par tisuća kuna podriva hrvatsku državu i njezine interese. Blaga jeza.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

CROBEX 2.000,32 0,11%

dan je pametniji od noći!

Mogao bi CROBEX ovaj put fino iznenaditi.

ide 2000, još je u HT-a veliki potencijal do 177

New Report

Close