Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PoAskuBidu , ovo što ste naveli vidi se iz aviona , prozirne radnje !

mali naivci opet skidaju na brodarima dionice s prodaje, pogotovo ATPL…a kad uskoro krene zastoj narudžbi zbog kineske nove godine, pa pad BDI-a pa posljedično žestok pad brodarskih dionica, onda će opet krenuti lelek i zazivanje Hanfe!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ova burza je zakon, što se protrguje do 10 sati to je to za većinu dana.. hahaha

je li ovo neka greška? kod mene na gledalici stoji da nije bilo transakcija od 10.29-10.49 ??

Ignore: KressoM, delux

http://www.poslovni.hr/hrvatska/nako…ogerija-322192

Na pomolu je veliko preuzimanje domaćeg lanca drogerija od strane njemačkog Müllera?

Počela su kola lagano prema dole..
Kredit sa sberbankom i kamate su jako velike..
Malo po malo se rasprodaju sve sestrinske firme iz portfelja kako bi se krediti mogli vraćati..

A BALVANA!!! :) :) :)

Pa ne vidim razloga zašto bi te to trebalo iznenaditi… Mislim, dugovi se moraju vraćati…

Vrag je odnio šalu onog trenutka kad se prije par godina zaduživalo po 9,5% (obveznica) i to je tada bilo predstavljeno kao veoma uspiješno…

Pravo je pitanje, što je slijedeće na bubnju?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa ne vidim razloga zašto bi te to trebalo iznenaditi… Mislim, dugovi se moraju vraćati…

Vrag je odnio šalu onog trenutka kad se prije par godina zaduživalo po 9,5% (obveznica) i to je tada bilo predstavljeno kao veoma uspiješno…

Pravo je pitanje, što je slijedeće na bubnju?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa ne vidim razloga zašto bi te to trebalo iznenaditi… Mislim, dugovi se moraju vraćati…

Vrag je odnio šalu onog trenutka kad se prije par godina zaduživalo po 9,5% (obveznica) i to je tada bilo predstavljeno kao veoma uspiješno…

Pravo je pitanje, što je slijedeće na bubnju?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zse OUT
DLKV – nisu objavili posao, u meduvremenu 1 izgubili, smanjuje im se cash na racunu, sve razlogi koje sam vise puta napisao – 0%
ADPL – fini pogodeni rast – dividenda i rast cijene – 50%
ZVZD – najbolje odigrano, izasao na 4300 kn – 50%
ZABA – izasao na 50 kn – 20%
HT – izasao na 165 kn, – 20%

Sve ukupno zaradio nekih 40.000 kn u 3 godine, sada sam 100% cash(50% devize, 50% kune)

Do slijedece krize, pozdrav ekipi, vidimo se uskoro

Po koliko si ušao u HT ako si ga prodao po 165 kn i zaradio 20%?


Zse OUT
DLKV – nisu objavili posao, u meduvremenu 1 izgubili, smanjuje im se cash na racunu, sve razlogi koje sam vise puta napisao – 0%
ADPL – fini pogodeni rast – dividenda i rast cijene – 50%
ZVZD – najbolje odigrano, izasao na 4300 kn – 50%
ZABA – izasao na 50 kn – 20%
HT – izasao na 165 kn, – 20%

Sve ukupno zaradio nekih 40.000 kn u 3 godine, sada sam 100% cash(50% devize, 50% kune)

Do slijedece krize, pozdrav ekipi, vidimo se uskoro

Pa ti si bio u kešu početkom i sredinom godine ! I onda si zazivao nekakve krize . A ništa , stoj ti nama dobro i budi u kešu do sljedeće krize , a dotle Ivane moj , izdrźi !


Po koliko si ušao u HT ako si ga prodao po 165 kn i zaradio 20%?

Očito na 138,00 kn.

New Report

Close