Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://lider.media/aktualno/intesa-revidirala-procjenu-rasta-hrvatskog-bdp-u-2017-s-21-na-29-posto/

biće rock en rol u 2017 god

zato i je kočnica povučena i stisnuta još uvjek

koja je mrtva burza naša ZSE…strašno

Ignore: KressoM, delux

Iduće godine će biti rock&roll kakav dugo dugo nismo gledali. Imam dionice, ali zapravo se rukovodim mišlju da najviše para puknem u neki dionički fond i sve 4 u zrak. Samo pogledaš jednom dnevno na hrportfolio i bok. I kad bude dosta samo stisneš prodaju svega. Ta 2% što naplaćuju više nego vrijede sve muke. Pogotovo što u portfeljima obično imaju hrpu zamrlih dionica koje će najviše eksplodirati jednom kad krene konjunktura. Tamo neki Tekstilimpexi i sl. kojih se ne bih sjetio ni da mi život ovisi o njima. A naraste 400% kad krene dernek.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Malo vas previše tako razmišlja… da ne bi bilo baš suprotno. Samo lakše s euforijom, dok ne pukne 2000 moš ti tu pisati želje i pozdrave a sve uzalud.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Potpisujem, ali puknut će k’o grom. Može i korekcija biti poslije Nove, ali eksplozija u srednjem roku je sigurna koliko i izmjena noći i dana. Svi znakovi govore da Amerika neće u recesiju još barem godinu i pol dvije, a možda i mnogo dulje. A bez vanjskih šokova prelit će se i ovdje. Dolar previše ojača, Dow previše skoči, uravnoteženje itd.itd. Da ne pilim…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

bez ovaca nema ni novaca, vidi se svaki put kad se priblizimo 2000. treba nam masa, a kod nas masa nije sklona ulaganju tako da je taj grom vrlo upitan. isto kao i prćka koju drugi kolega spominje 🙂

Ne brinite, ovce ne kapaju individualno nego dođu kao stado. Što kasnije dođu više će ih biti. Ovce…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

mrtvilo na ZSE traje i dalje, redovan dionički promet je kao u superkonzumu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


bez ovaca nema ni novaca, vidi se svaki put kad se priblizimo 2000. treba nam masa, a kod nas masa nije sklona ulaganju tako da je taj grom vrlo upitan. isto kao i prćka koju drugi kolega spominje 🙂

ovce prisilno daju novce u mirovinske fondove, oni malo toga prebace u oif-ove i to ti je to.

who dares, wins

Kemijanje se nastavlja. HT malo up, odmah ADRS down, Atpl bi danas mogla malo jače porasti pa se ne smije dopustiti neka eskapada, ARNT malo up, ADPL down. Šta nam novog sprema kemičar fond menadžerčić?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Utjecaj ATPL-a na rast Crobexa je 1,88 % (beznačajno).
Uz rast ATPL za 100 %, Grobex bi se pomaknuo za 1,88 % (uz pretpostavku da sve ostale sastavnice Crobexa ostanu neprimijenjene)…utjecaj koji nije vrijedan spomena….

No dobro, više je loptica u zraku… do sad se pažljivo biralo koji će dan koja porasti i obrnuto jer da sve porastu isti dan himen bi popustio. #STROGO KONTROLIRANA BURZA.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close