Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pernar je jedan od špekulanata koji je pogubio lovu. Kada se prvi put kandidirao za predsjednika, kad se tek saznalo za njega rekao je da trguje na burzi i kako raspolaže portfeljem oko 100.000 kn (ako sam dobro upamtio) koje su mu naravno dali roditelji.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


prvo zasjedanje sabora PERNAR će iznjeti saznanja o trgovanju a ZSE

o fondovima i njihovom načinu trgovanju o hanfi i njihovom djelovanju i utjecaju na regularnost trgovanja

o imenima i prezimenima u fondovima i izvan njih tko je postao enormno bogat i tko je sve prodavao dionice iz dudia i kome

biće jako zanimljivo sa puno materijala o raznim konbinacijama ko kome i zašto

biče i o pojedinim portalima rječi i njihovoj povezanosti sa skim i zašto i kako

biće zanimkjivo


takvo izlaganje je odavno trebala imati SOA, ali nema im tko narediti, 46-a najmoćnija žena svijeta je kod kuće jednostavno nemoćna

Dobro, možda nije bio baš običan špekulant:
Pernarov blog[/url]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Danas u tiskanom izdanju Slobodne Dalmacije ministar Marić opet bezveze trkelja nesto o privatizaciji, bla bla bla.. Uglavnom ništa nije rekao osim da u prvom kvartalu 2017 kreće kao snimanje i utvrđivanje vrijednosti, a u drugom kvartalu realizacija.. Prve su na meti navodno firme koje su Orešković & Co. skinuli sa spiska strateških tvrtki, osim PTKM kojoj će tražit strateškog partnera..

dobro je dobro… situacija na burzi je ok, prema ocekivanjima, moze se iskoristiti sitaucija


kad je to zasjedanje tojest obraćanje g. Pernara urbi et orbi?

od 15.01. idu redovna zasjedanja.

who dares, wins

o imenima i prezimenima u fondovima i izvan njih tko je postao enormno bogat i tko je sve prodavao dionice iz dudia i kome

puno puno jako puno tu ima materijala ,cerp.duudi,audio…itd itd…

pod imenom audio ..se prosulo na tk milioni dionica isto tako i ostale agencije,dokapi financirani pod sumnjivim okolnostima..doslo je vrijeme istine

taman sam htio ovu godinu proglasiti gotovom na zse ali ova neobična dešavanja na ht govore kao da će biti još nekog finog štelanja do kraja iste.

who dares, wins

Nešto je živo danas, koliko vidim, barem moje, se skidaju s aska u indikativnim količinama.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Nešto je živo danas, koliko vidim, barem moje, se skidaju s aska u indikativnim količinama.

Svaka čast, toliko je danas optimistično da sve je moje u crvenom.

Pravi tulum počinje kad:
– prođe Nova Godina i krenu analize potrošenih 0.5 do 1 mlrd. kn više za praznike nego prošle godine,
– DZS objavi rast od 3.0% ili više na godišnjoj razini,
– S&P konačno podigne kreditni rejting temeljem ovog drugog.
Ovo zadnje će dignuti Crobi za barem 100 bodovaq u jednom ili dva dana, ne znam na kojoj razini će to biti.
Bit će plača…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


taman sam htio ovu godinu proglasiti gotovom na zse ali ova neobična dešavanja na ht govore kao da će biti još nekog finog štelanja do kraja iste.

Samo da ne bude preko štele…

New Report

Close