Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Godinu zavrsavamo dobro, svi sektori osim prehrambenog, to je stvarno losa godina bila posebno za belje i bc institut

a za belje se vjerojatno i nastavlja i u 2017.
kako je dan krenuo, izgleda da se nastavlja letargično (ne)trgovanje i slijedi i danas dosta blagog crvenila.

svaki komentar trgovanja bio bi suvišan, odoh na Dolac, tamo je puno življe


svaki komentar trgovanja bio bi suvišan, odoh na Dolac, tamo je puno življe

nemoj tako, upravo smo dostigli 0,3 mil.kuna ukupnog prometa na ZSE 😉

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
nije impresivno, ali što je je, ipak je u milionima, sreća da postoje decimalni brojevi

malo prije je uslijedilo iskrcavanje po kupnji na više dionica pa je promet prešao 1 mil.kn….izgleda kao da netko cijeli portfelj prebacuje u keš?!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

U Americi postoji nešto što se zove Santa Claus Rally. Kod nas je Božićna Rasprodaja po Kupnji.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kaže se nema novca za kupnju, a kad je rasprodaja kao u obe božićnje i novogodišnja blagdane love kao u priči, sve što se nudi na burzi na rasprodaji se skida i kupuje.

dan je pametniji od noći!

Kako smo mi samo moderni, veći vjernici od Pape. Reagiramo na svaki kašalj na svaki svrab na svjetskim tržištima kapitala i rokamo po 1% ili 30 bodova u danu bez frke ali zato tjednima ne možemo preskočiti 10 bodova iznad 2000. Smijurija. Naštimano.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da, i meni se isto čini da je to čisti štop da se ima niža baza za iduću godinu jer je ova odrađena dobro.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


kaže se nema novca za kupnju, a kad je rasprodaja kao u obe božićnje i novogodišnja blagdane love kao u priči, sve što se nudi na burzi na rasprodaji se skida i kupuje.

ne “skida” se, nego se “kipa” po kupnji koja nije na vrijeme utekla

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Brodari i gradevinari su na koljenima, prehrana je unistena i tonu dionice kao cigla u lokvi vode, sta kupiti? Koji sektor?

@ SeRija,

Od svih dionica koje imam nekako se najsigurnije osjecam u adrs , jdos i kodt , naravno i to moze otic dole desetak dvadeset posto ,,,

New Report

Close