Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas stvarno krasan završetak polugodišta odoh na more 10 dana da ovo više negledam. Nadam se da od ovakovih cijena neću imat noćne more.


ententinis: ” Sonniboy: ” iskrcavanje na KOEI po drugi put danas… sada je prošlo cca 740 komada i to od razine cijene 1171 do 1150… samo se čeka da se skupe nalozi…. možda onome ko ima cash i nije zgorega da se postavi na kupnju, možda bude još jedno iskrcavanje danas. ” Mislim da se Hypo iskrcava kao i na većini dionica. Nemaju puno vremena, a ni živaca. Ja sam na kupnji ” zašto misliš da je Hypo?? [smiley7][smiley7][smiley7]

Zato što izlaze ko sumanuti iz svega, pa vjerujem i iz KOEI.
Sve je nešto sumnjivo vezano uz njih, a ne bi se čudio ni ako se pojave kao akteri afere HFP.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

luda krava:

ententinis: ” Sonniboy: ” iskrcavanje na KOEI po drugi put danas… sada je prošlo cca 740 komada i to od razine cijene 1171 do 1150… samo se čeka da se skupe nalozi…. možda onome ko ima cash i nije zgorega da se postavi na kupnju, možda bude još jedno iskrcavanje danas. ” Mislim da se Hypo iskrcava kao i na većini dionica. Nemaju puno vremena, a ni živaca. Ja sam na kupnji ” zašto misliš da je Hypo?? [smiley7][smiley7][smiley7]

Zato što izlaze ko sumanuti iz svega, pa vjerujem i iz KOEI.
Sve je nešto sumnjivo vezano uz njih, a ne bi se čudio ni ako se pojave kao akteri afere HFP.

Jednom prilikom je Nobilo (odvjetnik) po meni dobro rekao u vezi njih. Prije rata su bili mala štedno kreditna banka a onda se tokom rata tamo stavljala lova, sada je peru kupnjom nekretninta i putem ostalih investicija u RH

Po meni s tom teorijom sve kockice na mjestu. Sada se u Austriji i provodi istraga bankarskog sustava kao radi onih 74-100 računa koje je država imala za vrijeme rata


Zato što izlaze ko sumanuti iz svega, pa vjerujem i iz KOEI.
Sve je nešto sumnjivo vezano uz njih, a ne bi se čudio ni ako se pojave kao akteri afere HFP.

Pogledajmo malo unatrag:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bayernlb-kupio-hypo-banku/349189.aspx

“NJEMAČKA banka Bayerische Landesbank (BayernLB) postala je većinski vlasnik austrijske Hypo Alpe Adria Banke. Nijemci su za 50 posto plus jednu dionicu izdvojili 1,625 milijardi eura, još će 50 milijuna eura posebne dividende isplatiti dosadašnjim dioničarima.”

Sjetimo se prodaje Hypo leasinga. Ocigledno novi vlasnik nije zainteresiran za nekretnine/dionice, pa sad reze tu svoje pozicije. Ostaje naravno pitanje tko je iza tog skrbnickog.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ententinis: ” … Zato što izlaze ko sumanuti iz svega, pa vjerujem i iz KOEI. Sve je nešto sumnjivo vezano uz njih, a ne bi se čudio ni ako se pojave kao akteri afere HFP. ” Pogledajmo malo unatrag: http://www.index.hr/vijesti/clanak/bayernlb-kupio-hypo-banku/349189.aspx “NJEMAČKA banka Bayerische Landesbank (BayernLB) postala je većinski vlasnik austrijske Hypo Alpe Adria Banke. Nijemci su za 50 posto plus jednu dionicu izdvojili 1,625 milijardi eura, još će 50 milijuna eura posebne dividende isplatiti dosadašnjim dioničarima.” Sjetimo se prodaje Hypo leasinga. Ocigledno novi vlasnik nije zainteresiran za nekretnine/dionice, pa sad reze tu svoje pozicije. Ostaje naravno pitanje tko je iza tog skrbnickog.

Može se to i tako gledati, ali meni je bliža teorija zavjere po kojoj se rasprodaje sve što je stečeno na sumnjiv način.
A kad sve prodaju biti će varijanta:”Pojeo vuk magare”

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ako si smijem dati malo mašte na volju, ta Bayerishe je jednom kod nas kupila Riječku, pa je nakon one afere pobjegla, a Riječku kupila Erste. sad je Bayerishe kupila Hypo … možda opet pobjegnu ak se ispostavi da su kupili “gov.o” (ipak je Hypo pod istragom/provjerom u Austriji), pa Erste kupi Hypo [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


luda krava: ” ententinis: ” Sonniboy: ” iskrcavanje na KOEI po . Sve je nešto sumnjivo vezano uz njih, a ne bi se čudio ni ako se pojave kao akteri afere HFP.

HYPO jemala banka koja je drmala,vedrila i oblaćila ovom zemljom još od 90tih ,siguran sam da puno puteva iz fonda za privati.vode prema hypu .O tim marčapijama ti je prićao odvjetnik Nobilo na jednom Kontraplanu prije otpr.2mijeseca.Svakako je vidlivo da se nešto događa s njima ,da vidlivo je da već danima sve prodaju jer je novcu lakše zamutiti tragove nego papirima ,raznim firmama i sl.[smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Može se to i tako gledati, ali meni je bliža teorija zavjere po kojoj se rasprodaje sve što je stečeno na sumnjiv način.
A kad sve prodaju biti će varijanta:”Pojeo vuk magare”

Pa nije valjda iza toga skrbnickog odredjeni general sa stalnim prebivalistem u Austriji? Njemu bi se moglo zurit iskrcat… [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pa nije valjda iza toga skrbnickog odredjeni general sa stalnim prebivalistem u Austriji? Njemu bi se moglo zurit iskrcat… [smiley16]

Vjerovao ili ne BAS TO je i meni palo na pamet.

skype - ivek1234

izlazi Hypo iz nekih dionica, ali primjerice iz Lole Ribara ne izlazi…[smiley1]

Ja sam još prije godinu dana upozoravao određene kolege da neće moći raditi to što rade na burzi pa mi nisu vjerovali. No izgleda da ćemo uskoro ostati bez nekih “vidovitih”forumaša. Svi su oni bili uvjereni da su nedodirljivi baš kao i ova tri potpredsjednika HFP-a. No izgleda da su bili u zabludi. Vidim da se mnogi spremaju na godišnje odmore a izgleda da će neki provesti malo duži “godišnji”. Uskoro će Hanfa objaviti još par veselih vijesti vezano za akciju Maestro.
Pozdrav “vidovitim” insiderima ma gdje završili.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

slažem se s timom i nadam se da će se počistiti sve od vrha do dna. tek tada će doći do izražaja znanje i trud nekih od nas koji nemaju nikog da im došapne nego sami moraju kopati da bi saznali makar djelić informacije

New Report

Close