Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U petak je objava kreditnog rejtinga drzave, idemo li stepenicu gore?

SeRija
Najvjerovatnije ne još, to bi bilo preambiciozno, i prenagli zaokret koji si agencija nema razloga dopustiti.
Za početak bi bilo dobro da zadrže kreditni rejting, a izglede promijene iz negativnog u stabilno. Kad bi stavili pozitivno to bi bio jackpot.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

sudeći po otvaranju, slijedi još jedan dosadan dan na ZSE…

Ignore: KressoM, delux

A vani padaju novi rekordi svakodnevno. Jadni li smo ali nije ni čudo jer nam je ekonomska politika u banani, uhljebarija teška.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

auuuu trgovanja 🙁

mi smo ipak zemlja slučaj


sudeći po otvaranju, slijedi još jedan dosadan dan na ZSE…

ovako će biti sve do veljače 2017 i povratka sa skijanja..

Samo da ne bude kao 2008. godine kada su se svi vratili sa skijanja, a CROBEX od 5000 do 1200…

hehe

Idem van. Ovo je negledljivo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



sudeći po otvaranju, slijedi još jedan dosadan dan na ZSE…

ovako će biti sve do veljače 2017 i povratka sa skijanja..
[/quote]

za većinu dionica -da…no kod nekih se pak očekuje da se u nekom kraćem roku nešto odigra pa bi pojedine dionice mogle upasti u žižu interesa ulagača 😉

Ignore: KressoM, delux



sudeći po otvaranju, slijedi još jedan dosadan dan na ZSE…

ovako će biti sve do veljače 2017 i povratka sa skijanja..
[/quote]
pod pretpostavkom da smo u škrinju spremili dovoljnu količinu “bureka” ne vidim problem u čekanju.
tko nije sam si je kriv, a onaj tko pametno povuče poteze sada mogao bi uskoro imati puno škrinju bureka za cijelu 2017 ako ne i duže.
svatko ima pravo na svoj izbor,može li poštenije?
bila je ovo za mene uspješna godina,očekujem i držim,vidim temelje da 2017 bude još usješnija,još ima ne malo neprobuđenih dionica,sektora koje čekaju svoj dan,strpljive optimiste da naplate.
želim to svima ali prije svega najviše zdravlja u NG,dobar provod za blagdane.
lp do 2017

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Godinu zavrsavamo dobro, svi sektori osim prehrambenog, to je stvarno losa godina bila posebno za belje i bc institut

Valjda će i hrana potegnuti, jednom…
Ali stvarno je gadljivo gledati liparsko truljenje dionica. Grozno.
Pa zar ti ljudi nisu svjesni koliku štetu čine sami sebi, u konačnici?
Npr. netko prodaje Belje po bidu po 23.62??? Ma dam se okladiti da nije kupio ispod toga, barem ne većina njih. A sutra će po 23.42. A možda već i danas. To je ona tehnika: ako nisam burek zaradio danas, onda bolje da pola bureka prihvatljivo izgubim nego da još malo pričekam.

Kao da je burza puna strašnih prilika. Nije. Postoje podcijenjene dionice, ali i za njihovo razbuđivanje treba vremena, nečiji interes, politička odluka i sl. Tako da ići sitno gubiti da bi se tobože ušlo u nešto bolje negdje drugdje je politika kod koje zarađuju samo brokeri. I naravno oni koju su spremni čekati uz što manje troškova.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close