Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidljiv je silni utjecaj malih na zse. čim se fondovi maknu nigdje ni paščeta. primjer igh i već danima himr.

who dares, wins

Hrvati troše više nego ikad u proteklih devet godina

HT fino potegnuo danas. Da je tako jučer bilo povukao bi i ostale i prešli bi 2000.

Ajmooo!!!

Rivp je pala da bi Ht povukao, prosto ko pasulj.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Evo ga na krilima HT-a smo u zadnjoj sekundi čak završili na +0,01%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jos smo u fazi otkravljivanja. Mora GDP jos porasti, jos vijesti, investicija i onda ce tek burza potegnuti. A onda prelijevanje izvana i to je to. Strpljenje…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ministar Maric o Imunoloskom….Podravci…INA-i…CRAL…Petrokemiji…odlucno…”vidjet cemo..izanalizirat cemo… ”

http://vijesti.hrt.hr/363394/g-maric-ina-je-vrijedna-izazova-da-hrvatska-otkupi-vecinski-upravljacki-dio

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Čitava trgovina se sastoji od liparenja i sitnog prosipanja pa bidu. Govorim za glavne dionice.
Zanimljivo je samo na perjanicama poput Ingre i IGH.
Kakav narod takva burza.
Tek kad jači igrači odluče da su se stekli uvjeti za rast onda ćemo gore.
P.S.
Debelo sam unutra, samo nastojim biti realan.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Srogo kontrolirana burza. Uvijek bila i biti će.

vuče me da postanem dioničar

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Iz kojeg razloga ide IGH 100% gori ili ATPL kad su vozarine na dnu dna, a INGRA bi trebala imati poslove u stotinama milijuna kuna a da je dionica 3 kune,????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

vozarine rasutih tereta su 4 puta vece nego lani u ovo vrijeme, u IGH se nadaju da će rus pokrenuti nove poslove,pa valjda od tud optimizam, vrijeme ce pokazati, a u ingri pak sjede isti ljudi vec 100godina. poslovi se ne ugovaraju, a ovi davno ugovoreni se riješavaju po 3% godišnje, dakle koda ih niti nema, jer plaća uprave i zaposlenika taj profit progutaju.

Prije closing bell na ZSE, sto se radi? Opali po bidu!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

vidi crobex se zeleni !? ala brate šta će to biti? nečija će kučka krepat?

who dares, wins

New Report

Close