Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad se objave sjani rezultai uvijek kod nas crobex potone, bar je tako zadnjih godinu dana, znači trbamo navijati što gore to bolje.

dan je pametniji od noći!

Ovo je smijurija od trgovanja , čim dotakne 2000 , odma ruši da ne bi slučajno prešlo i ostalo iznad 🙂

Poštovani,
kao što je uvaženi kolega LeoNT napisao – vijesti za naše gospodarstvo su gotovo predobre. I konstantno
napredujemo na skoro svim poljima….
Crobex je trenutno – 0.60, a Crobex 10 – 0,58… Dakle, žešći pad.
Nisam ni ja baš od jučer na burzi i stvarno sam se svega nagledao ali ponovo sam neugodno iznenađen.
Svašta, svašta, svašta ! Čak smo najbolji u EU za ovo tromjesećje. A burza nam roni…
Srdačan pozdrav i nadam se preokretu već danas !

Srogo kontrolirana burza. Uvijek bila i biti će.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nekako “nam” je najljepse ispod 2000 🙂

Rezultati uopće nisu taaako dobri. Lijepo je gledati oporavak, ali još nismo dosegli razine iz 2010 g.

Za sada se Crobex dobro drži. Prognoza rasta za sljedeću godinu je 2,2%.
S obzirom da se očekuje dobra sezona, mislim da će Crobex i dalje rasti jer će imati vjetar u leđa.
Ono što je još zanimljivo, a to je da smo još uvijek u negativnom teritoriju gledajući 2007-2008, zapravo ovaj rast GDP i dalje je u negativnom teritoriju.

http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/niza-prognoza-od-svih-drugih-pa-i-vlade-ugledni-britanski-tjednik-the-economist-ocekuje-rast-hrvatskog-gospodarstva-u-2017.-godini-za-22-posto/5336359/

Evo i slika GDP za RH od 2000. godine

Zaboravljate da je sav taj silni rast od 2000 do 2008 bio generiran velikim dijelom od strane države, infrastrukturni projekti, ovo -ono doveli su do tog rasta koji je unatoč svemu bio manji od ostalih zemalja u tranziciji. Nafta je bila dalekojeftinija u tom periodu i to treba uzeti u obzir. Mi sad rastemo bez toga svega na mnogo zdravijim temeljima, zamislite samo koliko bi rasli da još potegnu investicije uz sve ovo što imamo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Za sada se Crobex dobro drži. Prognoza rasta za sljedeću godinu je 2,2%.
S obzirom da se očekuje dobra sezona, mislim da će Crobex i dalje rasti jer će imati vjetar u leđa.
Ono što je još zanimljivo, a to je da smo još uvijek u negativnom teritoriju gledajući 2007-2008, zapravo ovaj rast GDP i dalje je u negativnom teritoriju.

http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/niza-prognoza-od-svih-drugih-pa-i-vlade-ugledni-britanski-tjednik-the-economist-ocekuje-rast-hrvatskog-gospodarstva-u-2017.-godini-za-22-posto/5336359/

Znači The economist da svoju prognozu , i to je to ? A prognoze od drugih ? Imamo još nekoliko drugih prognoza koje su ipak malo veće pa se ne bi trbalo ravnati samo po ovoj .

Polako kolega, nije sad najvažnije uzeti najvišu prognozu rasta. Sve u svoje vrijeme.

Znate kako funkcioniraju tržišta kapitala. Prema očekivanjima.
A znate li što je očekivanje?

OČEKIVANJE = RAZOČARENJE

Rast potrošnje 5,3%

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

New Report

Close