Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš me zanima koliko je danas transakcija prošlo preko Interfinanca ?????

Zna li netko ????????????????????????????????

Ne bojte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!![smiley1]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

pozdrav plavome licu… uživat ćeš sigurno… ali samo par dana, jer ovisnost je hebena stvar…. pogledaj si vip broadbend usluge….. za 91 kunu možeš surfati i pratit burzu kolko te volja…
[smiley2]

Scio me nihil scire

Odoh i ja na godišnji…10tak dana. Evo “naši” spašavaju HR-burzu…INGRA preko 9 miliona, a i “Plastiša” je solidan…
Pozdrav svima…[smiley2]

Na ZVZD 200kom

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Baš me zanima koliko je danas transakcija prošlo preko Interfinanca ????? Zna li netko ???????????????????????????????? Ne bojte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!![smiley1]

sta je bilo s interfinanceom, nisam pratio, cuo sam samo da je privremeno obustavljena trgovina preko njih? Sto se dogodilo?

Pessimism Is Your Friend

iskrcavanje na KOEI po drugi put danas… sada je prošlo cca 740 komada i to od razine cijene 1171 do 1150… samo se čeka da se skupe nalozi…. možda onome ko ima cash i nije zgorega da se postavi na kupnju, možda bude još jedno iskrcavanje danas.

Scio me nihil scire

a i grcicka se ovaj nalog na adpl pri 265 gdje je od tisućice ostalo još točno 401 komad…

Scio me nihil scire


iskrcavanje na KOEI po drugi put danas… sada je prošlo cca 740 komada i to od razine cijene 1171 do 1150… samo se čeka da se skupe nalozi…. možda onome ko ima cash i nije zgorega da se postavi na kupnju, možda bude još jedno iskrcavanje danas.
Mislim da se Hypo iskrcava kao i na većini dionica.
Nemaju puno vremena, a ni živaca.
Ja sam na kupnji

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sonniboy: ” iskrcavanje na KOEI po drugi put danas… sada je prošlo cca 740 komada i to od razine cijene 1171 do 1150… samo se čeka da se skupe nalozi…. možda onome ko ima cash i nije zgorega da se postavi na kupnju, možda bude još jedno iskrcavanje danas. ” Mislim da se Hypo iskrcava kao i na većini dionica. Nemaju puno vremena, a ni živaca. Ja sam na kupnji

zašto misliš da je Hypo??
[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

Dal ima koja transakcija zadnjih pola sata???


Dal ima koja transakcija zadnjih pola sata???

da

No respect


pozdrav plavome licu… uživat ćeš sigurno… ali samo par dana, jer ovisnost je hebena stvar…. pogledaj si vip broadbend usluge….. za 91 kunu možeš surfati i pratit burzu kolko te volja… [smiley2]
To sam već i ja nabavio jer sam bio na moru ovih dana! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close