Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… po nekim saznanjima 2300 realno, a onda vidimo dalje.

kad krenu ovakvi postovi vrijeme je za prelazak u keš….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

svatko razmišllja za sebe ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ajmo probat do 2000 bodova ne napisat nijedan komentar , pa da vidimo šta će onda belupo reći !



… po nekim saznanjima 2300 realno, a onda vidimo dalje.

kad krenu ovakvi postovi vrijeme je za prelazak u keš….
[/quote]

Pa ti si non stop u cashu, ca. par tisuća kuna vjerojatno.
Već sam ti dobronamjerno savjetovao da prestaneš sa negativom jer ćeš se razboliti, ne razumijem zašto ljudi ne prihvaćaju savjete iskusnijih i pametnijih?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




… po nekim saznanjima 2300 realno, a onda vidimo dalje.

kad krenu ovakvi postovi vrijeme je za prelazak u keš….
[/quote]

Pa ti si non stop u cashu, ca. par tisuća kuna vjerojatno.
Već sam ti dobronamjerno savjetovao da prestaneš sa negativom jer ćeš se razboliti, ne razumijem zašto ljudi ne prihvaćaju savjete iskusnijih i pametnijih?

lp
[/quote]

opet se javljaš kad te nitko ništa ne pita! tema su komentari trgovanja pa se drži toga!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

malo brodari malo građevinari, lijepa prilika za burek samo pitanje je tko ce ostati praznih djepova i u kojem trenutku 🙂

Točno tako, građevina up brodovina down, tko je zamijenio na vrijeme uživa 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

brodarski baloni na ZSE pucaju kao što sam najavio neki dan…ali to je tek početak!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

U pravu si. Početak kraja… 🙂


U pravu si. Početak kraja… 🙂

lol
taktika manjeg otpora

Pogledajte samo o kojim “perjanicama” se najviše piše na forumu. A o npr. JMNC ni slova. To su dosezi naših “investitora”.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

O cemu vi? Pa tu ljudi ulazu do 20 tisuca max!!!

New Report

Close