Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cijeli je forum takav. ovdje nitko nema u pojedinoj dionici više od 10000 kuna.

Mislim da se varaš. Ili da možda promijeniš društvo? Npr. http://www.mojnovac.net? Posjećuju ga redovito čak i novinari Poslovnog dnevnika ne bi li crpili inf., pardon, inspiraciju. 😉

Eno opet RIVP sama odrađuje sve dok se ajde nešto mrdnula PODR i nešto sitno KOEI, neki blue chip će morati potegnuti ukoliko želimo prijeći 2000.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

brodarski balonski trio se nastavlja ispuhivati, ali još uvijek je to suzdržano jer naivni kupci ne mogu prihvatiti da su nasjeli na forumske navlakače koji su im (opet) uvaljali preskupe brodarske dionice, a sebi natrpali džepove njihovim novcima!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

kog boli k za brodarski balonski trio 🙂


delboy , griješiš . burza je krvotok ekonomije svake države i daje kakvu takvu sliku stanja ekonomije te države , a malim dijelom je ponekad i psihologija , a i magistarski rad iz psihologije mogao bi se baviti ovim našim forumom . I nije istina da nema likvidnosti za uložit 500000 kn. , u Rivp možeš kad hoćeš.

Dala bi se i doktorska disertacija 🙂
Čak bi rekao da su i pojedine dionice dovoljne

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



cijeli je forum takav. ovdje nitko nema u pojedinoj dionici više od 10000 kuna.

Mislim da se varaš. Ili da možda promijeniš društvo? Npr. http://www.mojnovac.net? Posjećuju ga redovito čak i novinari Poslovnog dnevnika ne bi li crpili inf., pardon, inspiraciju. 😉
[/quote]
Delboy je prisutan na mojnovac.net, samo pod drugim imenom. Lako ćeš ga prepoznati po stilu pisanja.
I da, u svakoj dionici koju posjedujem imam više od spomenutog iznosa.

Slažem se s delboyem da nema pretjerane likvidnosti. Stvarno, nema puno dionica u koje možeš uložit 6-znamenkasti iznos, pa da cijenu ne digneš u nebo. I onda je opet poslije muka unovčit dobit.
Gledam SAPN ovih dana… lijepo se diglo. Ajd da pogledam bid i ask, a ono ajme majko koja tuga.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Uglavnom prevladavaju Spinovi koje vode zanatlije Brokeraji i market makeri pa tako orkestar zaradjuje na svirki izdvajam: PLJAKA–GAMA -HDEL-IGH-Ulpl,još nisu digli Rizo jer se šerif na vrijeme istresao.

Mislim da si neke informacije prespavao, hidroelektra je ove godine ugovorila tri posla vrijedna 700 milijuna kn, ne pratis dovoljno

Pričate o Sindikatu? Jel to stvarno postoji?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Evo nas na Oluji 1995. Milsim da je najpotentniji kandidat u pomoći pri probijanju 2000 bodova ADRS-P-A

E sad da li ćemo probiti iz treće nisam siguran. Treba nam THE VIJEST.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Marić je prije 2 dana prognozirao za 2017. bdp na 3% , te dodatno smanjenje deficita ( što smo već i odavno znali, ali eto sada i službeno).ovo je svakako dobro i okolnost koja svakako podmazuje rast crobi-a . mislim da ne bi trebalo biti problema probiti 2000 , to će biti papir, nego je pitanje dometa njegovog kratkoročnijeg rasta . po nekim saznanjima 2300 realno, a onda vidimo dalje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close