Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/viktor-orban-spusta-madarski-porez-na-dobit-na-9-i-bit-ce-najmanji-u-europskoj-uniji.-kod-nas-ce-i-nakon-reforme-porezne-stope-biti-daleko-vise/5279695/

a našima nikad dosta

NEVJEROVATNO

SeRiJa
Da, zar ne bi bilo logično da se ujednači kriterij na 2 godine onda?

zm1
Bio je velik jučer.
A ovo danas sam iskomentirao jer je fakat u to vrijeme bilo nekih 1.3 mil. kn prometa.
No poboljšalo se od tada.
Pozdrav!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Neke priče su bezvremenske na tržištu kapitala i ponavljaju se redovno. $DRYS danas vs. Isaac Newton u trgovanju s…

Objavljuje Trading RoomPetak, 18. studenoga 2016.

toliko o brodarima 😉

Ma pustite više te brodare, kuda će BDI ići ne bi znala niti baba Vanga da je živa.
Nego, kakva su razmišljanja za naš mali Crobi? Vidi li ga netko na 2200-2300 npr. do ljeta?
Ipak najviše ovisi domaćim prilikama, a one bi se trebale poboljšati sad s poreznom reformom i drugim pojednostavljenjima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ma pustite više te brodare, kuda će BDI ići ne bi znala niti baba Vanga da je živa.
Nego, kakva su razmišljanja za naš mali Crobi? Vidi li ga netko na 2200-2300 npr. do ljeta?
Ipak najviše ovisi domaćim prilikama, a one bi se trebale poboljšati sad s poreznom reformom i drugim pojednostavljenjima.

Ja se nadam u veljači da smo na tim razinama…..optimistično

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Serislav od 2017 porez na dobit od dionica smanjuje se s 3 god na 2 god, znaci vec nakon 2 god od kupnje oslobodeni ste od placanja poreza

Dvije godine, to je vama “već”?



Ti belupo i dalje svaki dan drukaš na negativu, imam ja jedan dobronamjeran savjet za tebe, daj se čovjeće okreni nekim pozitivnim stvarima u životu, imaš li ti ženu, djecu, što te veseli… ? , jer ovoliko negative će te sigurno dovesti do neke bolesti, ne bih ti to želio ali to je jednostavno zakon prirode.
lp

imam ja još bolji savjet za tebe: ne pametuj kad te nitko ništa ne pita! ako imaš komentar na moj komentar u svezi trgovanja OK, a ako ne-adio!
[/quote]

A nije ni tebi lako 🙂 kako sam rekao jednog dana ćeš sigurno bit u pravu, ali ćeš se iživcirati do tada poprilično šta neznaš kad je pravi trenutak za iskoristiti oporavak 😉

Evo jedan komentar, manje na trgovanje, a vise na odnose snaga kod nas:
Naime, cesto cujemo komentare kako u SAD-u Wall Street upravlja politikom.
Pa ima li ista ljepseg, boljeg i logicnijeg od toga?!? Da u kapitalistickoj zemlji kapital upravlja politikom te zemlje, sebi na korist, naravno.
Kod nas je pak potpuno obrnuta situacija. Preko polovice forumskih upisa bavi se eventualnim privatizacijama koje nikako da se dogode, sindikalnim bundzijama, drzavnim planovima, utjecaju politike na ekonomiju, burzu itd. Najmanje analitike, brojeva, zdravih fundamentalnih analiza s argumentima.
Eto, to je Hrvatska.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

meni ovo ide na novi pokušaj proboja 2000 crobexića

I meni tako miriše ali se ne bih usudio ništa prognozirati što se samog proboja tiče.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Evo jedan komentar, manje na trgovanje, a vise na odnose snaga kod nas:
Naime, cesto cujemo komentare kako u SAD-u Wall Street upravlja politikom.
Pa ima li ista ljepseg, boljeg i logicnijeg od toga?!? Da u kapitalistickoj zemlji kapital upravlja politikom te zemlje, sebi na korist, naravno.
Kod nas je pak potpuno obrnuta situacija. Preko polovice forumskih upisa bavi se eventualnim privatizacijama koje nikako da se dogode, sindikalnim bundzijama, drzavnim planovima, utjecaju politike na ekonomiju, burzu itd. Najmanje analitike, brojeva, zdravih fundamentalnih analiza s argumentima.
Eto, to je Hrvatska.

a što se ti čudiš u državi u kojoj je jedan mijat stanić proglašen za heroja zaštitnika malog čovjeka, a taj isti štiti lopove koji kradu meso koje se rasulo iz kamiona na autocesti…eto, ja se zato ničemu ne čudim. meni je jasno da mi živimo i dalje u SRH, samo bitno siromašnijoj jer je opljačkana. i sad ti ulaži na burzi u takvoj sredini i očekuj zaštitu

...povijest se ponavlja...

brodari sve više idu u crveno, brodarske balončine na ZSE pred detonacijom!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close