Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

Jednog dana ćeš bit u pravu definitivno,sad dal ce to bit sutra il za mjesec, dva…. budeš vidio 🙂
[/quote]

samo ti pametuj…i pogledaj semafor!
brodarske balončine pred žestokim padom!
[/quote]

Ja ne vidim nikakav pad…gdje vi kolega to vidite?
Propustili ste priliku kupovat npr ATPL po 100 ili 200 kn…to možete samo sanjat….
Zašto bi itko spustio cijenu? Da vi i slični vama mogu kupiti jeftinije?! To su samo slatki snovi koji vam se nikad neće ostvariti….Imali ste priliku, a niste je iskoristili jer ili nemate sredstava ili niste imali hrabrosti…svejedno…
Sad BDI brutalno raste, a cijena dionice stagnira….kad BDI počne malko padat, svi vi neimatelji dionica očekivat ćete pad, a dogodit će se upravo suprotno…
[/quote]

vidi se po količinama da ovih dana kupuju “strućnjaci” poput tebe skidajući siću s prodaje…no ubrzo će vam uslijediti bolno otrežnjenje pa ćemo se čuti kroz koji dan

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

“Većih uzbuđenja i objava jučer nije bilo, a Crobex se ponovno približava razini od 2.000 bodova, gdje se nakon dvomjesečnog rasta bio zaustavio. Crobex je za sada na tjednoj razini u plusu 0,68 posto, a Crobex10 za 0,8 posto”, kaže Ante Obućina, broker u Podravskoj banci.

“Cijena od 3.450 kuna niža je od one koju su investitori očekivali pri eventualnoj prodaji većinskog paketa kompanije te je očito shvaćena kao signal kako do prodaje ipak neće doći. Ovime se nastavlja raščišćavanje odnosa između vlasnika bivšeg SN Holdinga, dok je AZ s druge strane snažno ušao i u četvrtu kompaniju unutar turističkog sektora. Ostaje za vidjeti da li će to biti potrebni katalizator za bržu realizaciju investicija i daljnji razvoj društva”, kaže Obućina.

Ja samo vidim da se redovna likvidnost vratila na stare dobre razine od ispod 2 milje kuna dnevno.
OTC i slično ne računam.
Ajoooj, loše, jako loše.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

A bit ce bolje kad bdp poraste, place od 2017, smanji se javni dug, poboljsa kreditni rejting zemlje….. onda ce bit kupnje a do tad lagano….
+ ljudi cekaju 2017 kad ce smanjiti sa 3 na 2 placanje poreza na dobit

SeRija
Pojasni molim te zadnju rečenicu.
Nije mi baš najjasnije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislave , reci mi koliki je bio red. promet dionicama jučer i prekjučer , plus blok trans. ?

Serislav od 2017 porez na dobit od dionica smanjuje se s 3 god na 2 god, znaci vec nakon 2 god od kupnje oslobodeni ste od placanja poreza

što to znači,
da će dugoročni ulagači do 01.01.2017. biti zakinuti jer će morati čekati 3 godine za prodaju bez poreza, za razliku od onih poslije 01.01.2017. koji će čekati 2 godine.
malo mi je to stupidno, ali vrlo lako moguće.
iako, logično bi bilo da cjelokupan kriterij bude 2 godine.


A bit ce bolje kad bdp poraste, place od 2017, smanji se javni dug, poboljsa kreditni rejting zemlje….. onda ce bit kupnje a do tad lagano….
+ ljudi cekaju 2017 kad ce smanjiti sa 3 na 2 placanje poreza na dobit

Od kud ti ta info?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

Jednog dana ćeš bit u pravu definitivno,sad dal ce to bit sutra il za mjesec, dva…. budeš vidio 🙂
[/quote]

samo ti pametuj…i pogledaj semafor!
brodarske balončine pred žestokim padom!
[/quote]

Ti belupo i dalje svaki dan drukaš na negativu, imam ja jedan dobronamjeran savjet za tebe, daj se čovjeće okreni nekim pozitivnim stvarima u životu, imaš li ti ženu, djecu, što te veseli… ? , jer ovoliko negative će te sigurno dovesti do neke bolesti, ne bih ti to želio ali to je jednostavno zakon prirode.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ti belupo i dalje svaki dan drukaš na negativu, imam ja jedan dobronamjeran savjet za tebe, daj se čovjeće okreni nekim pozitivnim stvarima u životu, imaš li ti ženu, djecu, što te veseli… ? , jer ovoliko negative će te sigurno dovesti do neke bolesti, ne bih ti to želio ali to je jednostavno zakon prirode.
lp

imam ja još bolji savjet za tebe: ne pametuj kad te nitko ništa ne pita! ako imaš komentar na moj komentar u svezi trgovanja OK, a ako ne-adio!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



A bit ce bolje kad bdp poraste, place od 2017, smanji se javni dug, poboljsa kreditni rejting zemlje….. onda ce bit kupnje a do tad lagano….
+ ljudi cekaju 2017 kad ce smanjiti sa 3 na 2 placanje poreza na dobit

Od kud ti ta info?
[/quote]

Na tv bio prilog o poreznoj reformi

New Report

Close