Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjerovatno ćeš se jednako tješiti i kada sve naraste još 100 ili 200% jer ne razumiješ brodarsko tržište. Stalno gledaš u retrovizor, pa se i kao investitor krećeš kao rak. To nije nužno loše, ali nemoj dijeliti savjete ulagačima koji su neusporedivo širi u razmišljanju. Ova trenutačna valuacija će u slijedećih 2 godine biti misaona imenica. Sretno!

znači ti si jedan od “sretnika” koji se natrpao s ATPL po 380 kn i ULPL po 200 kn…. moja sućut

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




po meni je ovo danas cca vrh za brodare na neko vrijeme, sad ide padanje cijene prema dolje

Kolega, pa to ste već mislili više puta…zapravo cijelo vrijeme to govorite od trenutka kad je ATPL bila 100 kn na ovamo…
Ja ne vidim preveliku želju da se prodaje po bidu….
[/quote]

netočno…sad sam tek rekao da je vrh, a prije sam govorio da taj rast nema nikakvih temelja (kao što ga ne bi niti bilo kod bilo kojeg brodara da xy nije napucao cijenu ATPL sa 100 na 380 kn, a što je onda bez razloga povuklo i druga 2 brodara)
[/quote]

Znači xy kupac kupuje i na US tržištu nemilosrdno zadnjih dana 🙂 Sigurno je povezan sa ekipom, to mora da je neka belosvjetska zavjera 🙂

A dobro da si nam ukazao na to. U svakom slučaju jedan dan ćeš bit u pravu, pa ćeš moći reći, rekao sam da će padati 😉

počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

to su tvoje želje ili si vidio u kugli? i o kakvom točno ispuhivanju baš danas pričaš?

brate belupo, odakle ti ovolika volja?

vidjet ćete uskoro drugovi, samo bez nervoze…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


vidjet ćete uskoro drugovi, samo bez nervoze…

ipak kugla, a?

ne kažem da možda i neće biti crvenila kako kažeš ali ovako pisati bez ikakvog pokrića je klasično trolanje

Drug belupo piše negativno od kad se registrirao . Sad , ne znam je li stvarno ” drug” , pa nije sklon kapitalizmu , trž. kapitala itd.. , ili piše po zadatku ? Stvarno ne znam , možda je nešto drugo u pitanju ….?

Ovdje jednako niska razina rasprave kao i na topicu od ATPL.
Ocekivano, ali da NITI JEDAN JEDINI COVJEK nije napisao nesto tipa: utilizacija flote je narasla x.y%, a s obzirom na stanje booka i scrapa ocekuje se to i narednom vremenu. Pa onda netko izvuce nesto drugo itd. To je onda pismena rasprava, a ovo je baljezganje. Ne javljam se vise ako sam ne donesem nesto suvislo. Pozz!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

Jednog dana ćeš bit u pravu definitivno,sad dal ce to bit sutra il za mjesec, dva…. budeš vidio 🙂



počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

Jednog dana ćeš bit u pravu definitivno,sad dal ce to bit sutra il za mjesec, dva…. budeš vidio 🙂
[/quote]

samo ti pametuj…i pogledaj semafor!
brodarske balončine pred žestokim padom!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




počelo je polagano ispuhivanje brodarskih balona, još kad se vozarine vrate u crveno bit će dnevnih padova i preko -10%….kako je raslo, tako će i padati

Jednog dana ćeš bit u pravu definitivno,sad dal ce to bit sutra il za mjesec, dva…. budeš vidio 🙂
[/quote]

samo ti pametuj…i pogledaj semafor!
brodarske balončine pred žestokim padom!
[/quote]

Ja ne vidim nikakav pad…gdje vi kolega to vidite?
Propustili ste priliku kupovat npr ATPL po 100 ili 200 kn…to možete samo sanjat….
Zašto bi itko spustio cijenu? Da vi i slični vama mogu kupiti jeftinije?! To su samo slatki snovi koji vam se nikad neće ostvariti….Imali ste priliku, a niste je iskoristili jer ili nemate sredstava ili niste imali hrabrosti…svejedno…
Sad BDI brutalno raste, a cijena dionice stagnira….kad BDI počne malko padat, svi vi neimatelji dionica očekivat ćete pad, a dogodit će se upravo suprotno…

New Report

Close