Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

28.09.2016.


Kota od 1900 bodova ide sigurno u testiranje…

Doduše trebalo je mjesec dana ali evo testiranje odrađeno… gotovo u bocu…. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Na par sekundi liznulo 1899 i vraćeno, nije loše, očito jaka potpora tu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

crobex jedini index koji je završio u miusu zbog TRANPA

dok svi indexi svijeta u plusu oko 2POSTO

to je ZSE i RH

suma sumarum sve je jasno šta se je vani desilo. s/l i t/p nalozi su aktivirani neko zaradi, neko izgubio i sutra je novi dan. ali najviše me smeta ova močvara kod nas i stalno kopiranje stranih burzi i glumatanje nekakvog znanja kod krajnje ne obrazovanih domaćih menadžera bez ikakve vizije. samo radi toga mi u zadnjih par godina gubimo stabilan rast na dionicama koje za to imaju i fundamentalno opravdanje. krajnje ne selektivan pristup i rušenje svega i svačega snagom tuđeg kapitala kojim oni ne stručno upravljaju dovesti će do ne povjerenja malih ulagača i u momentu kad krene rast. kome je normalno da nešto stagnira desetak godina i onda se u godini dana lansira 50% pa u idućoj opet 50%? to opet izaziva strahovito ne povjerenje kod ljudi koji bi htjeli razumno i dugoročno investirati svoju imovinu. otpratimo sad ovu novu kombinaciju na podravci. ja sam duboko uvjeren da ovi koji sudjeluju u tome niti imaju blage veze šta rade niti bilo kome o tome podnose račune. počev od ove gažićke koj svako malo lupeta nekakve bedastoće na tv koje mogu progutati jedino oni koji ne znaju šta su dionice. onog mateka iz hanfe jel” u opće treba pominjati? probaj te saznati kolike plaće imaju ti “stručnjaci”. ja bi im dao duplo više samo da više ne smetaju.

who dares, wins

tko te tjera na ulaganje u močvari? ja ne bi ni pod kojim uvjetima ovdje ulagao. mali dioničar je ovdje potuno nezaštićen od lažiranih izvješća, inside trading je ovdje normalna pojava, kršenje brokerskih tajni također. pa tko normalan bi ovdje ulagao. hvala, ne hvala.

...povijest se ponavlja...


….. kopiranje stranih burzi i glumatanje nekakvog znanja kod krajnje ne obrazovanih domaćih menadžera bez ikakve vizije…

Apsolutno potpisujem sve što je kolega verdi u svom postu iznad napisao

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Normalno da je u minusu kad su portali nabili po 10 clanaka o tramp katastrofi. Kazu da se uopce ne zna tko je za njega glasovao. Navodno Rusi.


….. kopiranje stranih burzi i glumatanje nekakvog znanja kod krajnje ne obrazovanih domaćih menadžera bez ikakve vizije…

A ko kaze da je bez ikakve vizije i znanja? Mozda nekome tako odgovara i bas su odlicno odigrali iskoristivsi priliku.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

slažem se sa kolegom verdijem oko ovih naših “stručnjaka “. toliko su gluposti ti ljudi izvalili u zadnjih par godina , da je to tako (za njih) jadno, ne znam tko ih je stavio na ta radna mjesta (čitaj banke ) , upropastili su (sad svjesno ili nesvjesno) i ono malo volje kod nekih ljudi koji su zbilja imali dosta love ulagati u naše dionice . ostali su zbilja ovdje najhrabriji i najveći optimisti uz nas nekoliko (za sebe sam kažem da sam luđak na ovom tržištu dionica ) . u svakom slučaju, volio bih vidjet neka nova lica , neke nove face , poput Trumpa & co. koji ne hebu živu silu, i ako je nešto dobro, on će kazati da je dobro, a ako nešto ne valja on će kazat da ne valja . to nama treba , a neki preseratori koji za posao koji iznimno loše rade , zarađuju ogromnu lovu i takvi mi idu na kuhac . a ako će mi moderator ovo brisat, hebe mi se.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Prestanite gledati indeks jer Crobex nije reprezentativan kada je u pitanju rast/pad dionica, koliko god to glupo zvuči. I kada to pišete a neki fond ili brokeraj koji vrijeđate to čita, samo vam se smiju.

Imate hrpu dionica koje su od krize narasle pet i više puta, a tko god imalo zna šta radi mogao je ostvariti fine dvoznamenkaste prinose od 2010 do danas, pričamo o 7 godina u nizu?!?!?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


tko te tjera na ulaganje u močvari? ja ne bi ni pod kojim uvjetima ovdje ulagao. mali dioničar je ovdje potuno nezaštićen od lažiranih izvješća, inside trading je ovdje normalna pojava, kršenje brokerskih tajni također. pa tko normalan bi ovdje ulagao. hvala, ne hvala.

kolega na sve to što ste vi spomenuli ja sam već oguglao i ne dam se navući na tanak led. svaka takva mutljavina ima neki logičan početak i kraj pa se može prepoznati. ali nečija nesposobnost je beskrajna i ako si na takvom položaju možeš blokirati cijeli proces. tu je šteta enormno veća nego da li će sad netko maznuti milju ili dvije kuna.

who dares, wins

Krecu natjecaji..prodaja..rasprodaja..Rokovi sve kraci i kraci.

http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Sjednice%20UV%20CERP-a%202016/Sjednica%2009.11.2016/ODLUKA%20POTPISANA.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close